Senran Kagura Estival Versus Game'in 3. Tanıtım Videosu Yeni Yamayı Önizliyor

Senran Kagura Estival Versus Game'in 3. Tanıtım Videosu Yeni Yamayı Önizliyor

Cuma günü oyuna yeni karakterler, sahne, kostümler, 'purupuru bitiş' hamleleri eklendi

Muhteşem Eğlencebaşlamak yayın Akışı Cuma günü Senran Kagura: Festival Versus: Shojo-tachi no Sentaku için üçüncü tanıtım videosuOyun istasyonu4 ve PS Vita oyunu.

(Not: Aşağıdaki video çıplaklık içermektedir ve iş için güvenli olmayabilir.)

Video, Daidōji'nin (Yuu Awakawa tarafından seslendirildi) ve Rin'in (dile tarafından seslendirildiğini) ortaya koyuyor.Suzuka Mimori) Cuma gününden itibaren oynanabilir karakterler listesine katıldı. Ek olarak, Senran Kagura'dan Ayame: New Wave G Burst Temmuz ayında satışa sunulacak.Onceki gibimeydana çıkarmak,AyaneDead or Alive 5: Last Round'dan oyuna Ağustos ayında DLC olarak katılacak ve Sonsaku, Kan-u, Ryofu'danIkki Tousen: Ekstravaganza DönemiEylül ayında oyuna katılacak. Video ayrıca kırmızı kurdeleli bir kızın Ekim ayında oyuna katılabileceğini ima ediyor.

Oyunun yaması ayrıca yedi yeni 'MorBitir' hareketleri, karakterlerin kıyafetlerinin uçup giderken yırtıldığı yerler, yeni bir 'istasyonun önünde alışveriş pasajı' sahnesi, puantiyeli bir sahne parça elbise kostümü, bir korsan kostümü ve bir korsan şapkası. PS4 sürümü ayrıca aynı modda yeni bir beş oyunculu savaş modu ve yeni bir Super Purupuru Finish hamlesi ekledi.

Oyunun oyuncu kadrosu içerir Yumi HaraYumi olarak,Hisako KanemotoMurakumo olarak,Ayano YamamotoShiki olarak,Hiromi Igarashiolarakküçükler,Hiromi HirataMiyabi olarak,Chiwa SaitoImu olarak,Yoko HikasaRyōbi olarak MAKO, Ryōna olarak veKikuko InoueRyoki gibi, diğerleri arasında.

Oyunsevk edildi26 Mart'ta Japonya'da PlayStation 4 ve PlayStation Vita sistemleri için. PS4 özel sürümüdahilorijinal bir anime.

Kaynak: Famitsu