Seraph of the End Sezon 2'nin Şarkı Sanatçıları, Çıkış Tarihi, Görsel Açıklandı

Seraph of the End Sezon 2'nin Şarkı Sanatçıları, Çıkış Tarihi, Görsel Açıklandı

fripside'İki ruh -hakikate doğru-' açılışını gerçekleştirir,Nagi Yanagi'Orarion' biten gerçekleştirir

ın resmi web sitesiSonun Seraph'ıtelevizyon animesi ilan edildi tema şarkısı sanatçıları ve animenin ikincisi için 10 Ekim galasımevsim'Nagoya'da Savaş' ve açık Çarşamba günü yeni bir görsel.

fripside(Belli bir bilimsel raylı tüfek,Gelecek Kartı Buddyfight 100) 'Two souls -toward the Truth-' adlı yeni açılış şarkısını seslendiriyor.Nagi Yanagi(bakemonogatari,Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU) yeni kapanış tema şarkısı 'Orarion'u seslendiriyor.

Anime, 10 Ekim'de saat 22:00'de prömiyer yapacak. üzerindeTokyo MXkanal. Aşağıdaki kanallar da animeyi yayınlayacak:  • TV Aichi, 11 Ekim 01:50
  • MBS, 11 Ekim 02:28
  • AT-X, 11 Ekim saat 08:30
  • BS 11, 12 Ekim, 12:00
  • TV Asahi CSKanal 1, 19 Ekim saat 1:00'de.

Sonun Seraph'ı (Owari hiçbir Seraph)animeuyum sağlarDaisuke Furuya,Takaya Kagami, veYamato Yamamoto'sSonun Seraph'ı: Vampir Saltanatımanga. Hikaye, bilinmeyen bir virüsün çocuklar hariç tüm insan nüfusunu öldürdüğü bir dünyada geçiyor. Bu çocuklar daha sonra vampirler tarafından köleleştirildi. Manga, tüm vampirleri öldürecek kadar güçlü olmayı hayal eden bir insan olan Yūichirō Hyakuya'ya odaklanıyor.

İlk sezon 4 Nisan'da prömiyer yaptı veeğlence akışJaponya'da yayınlanan ilk sezon. eğlenceilan edildiikinci sezonu yayınlayacak.

Furuya, Yamamoto ve Kagamibaşlatılankaranlık fantezi manga serisiŞueisha'skare atlamadergisinde 2012 sonbaharında yayınlandı. Shueisha, geçen Cuma günü manganın dokuzuncu derlenmiş kitap cildini yayınladı.

KodanşayayınladıOwari no Seraph: Ichinose Guren, 16-sai no Catastrophe(Seraph of the End: Guren Ichinose, Catastrophe at 16) Light Roman'ın 5'inci cildinin 2 Nisan'da öncesini yayınlıyor. Dikey.lisanslıKuzey Amerika için roman serisi ve onları bir omnibus olarak yayınlamayı planlıyor.

Kaynak: MoCa Haberleri