Seslendirme sanatçısı Miyu Matsuki, Epstein-Barr Virüsü, Lenfoma Nedeniyle Vefat Etti

Seslendirme sanatçısı Miyu Matsuki, Epstein-Barr Virüsü, Lenfoma Nedeniyle Vefat Etti

Aile, farkındalık yaratmak için ölüm nedenini paylaştı

Ajans81 Üretmek rapor edildi blogundageçses oyuncusuMiyu MatsukiSalı günü kendisine, sonunda ölümcül bir malign lenfoma vakasına yol açan kronik aktif Epstein-Barr virüsü enfeksiyonu teşhisi konduğunu bildirdi.

Matsuki27 Ekim'de vefat etti. Blog yazısında, ailesinin erken teşhis konusunda farkındalık yaratmak için şimdi hastalığın adını paylaşmak istediği belirtiliyor.

Matsuki ne zamanilan edildiTemmuz ayında zatürre tedavisine odaklanmak için işine ara vereceğini söyledi, hastalığının nedenini bilmiyordu. 30 Haziran'da hastaneye kaldırılmış ve testten sonra sonunda kronik aktif Epstein-Barr virüsü enfeksiyonu teşhisi konmuştu. 4 Eylül'de taburcu edildi, ancak 18 Eylül'de tekrar hastaneye kaldırıldı.



Animedeki rollerinden bazıları, içinde Kū-ko'dur.Nyaruko: Aşkla Emeklemek!, Isumi Saginomiya'daSavaş Uşağı Hayate, Sihirli SafirKader/kaleid gemisi Prisma Illyave en son olarak Anna Nishikinomiya olarakSHIMONETA: Kirli Şaka Kavramının Var Olmadığı Sıkıcı Bir Dünya. Ayrıca Love Love? için tema şarkıları da seslendirdi.Zoku Sayonara Zetsubo Sensei, ve Nyaruko: Aşkla Emeklemek!.

Haber ipuçları için Omiya ve mierin'e teşekkürler

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]