Seslendirme sanatçısı Tatsuhisa Suzuki Aradan Döndü

Seslendirme sanatçısı Tatsuhisa Suzuki Aradan Döndü

Suzuki, 2021'in sonundan bu yana kademeli olarak çalışma programına dönüyor

AjansBen Enterprise'ımPazartesi günü açıkladıseslendirme sanatçısı Tatsuhisa Suzukiişinden tamamen döndü açıklık . Ajans, sağlığına kavuştuktan sonra geçen yılın sonundan bu yana kademeli olarak işe geri döndüğünü ve şimdi çalışma programına tam olarak devam etmeye hazır olduğunu açıkladı. Ajans, 'geçen yılki basında çıkan haberler ve kötü sağlığı' nedeniyle ortaya çıkan rahatsızlık ve endişeler için hayranlardan ve ilgili herkesten özür diledi.

Suzuki aldı açıklık Ağustos ayındaki 'tüm eğlence sektörü etkinlikleri'nden. Onun müzik birimiESKİCODEXve Suzuki'nin ajansı duyuruyu şarkıcıdan kısa bir süre sonra yaptıLİSASuzuki'nin eşi de zihinsel ve fiziksel yorgunluk nedeniyle 'bazı faaliyetlerine' ara verdiğini duyurdu.

Suzuki ve Lisailan edildiOcak 2020'de evlilikleri. Haftalık Bunshun dergisi 30 Temmuz'da Suzuki ile bir kadın iş arkadaşı arasında evlilik dışı bir ilişki olduğu iddiasını bildirdi.Suzukiteklif edildiAğustos ayında Kōtarō Higashi/Ultra rolünden ayrılacak adam Taroultramananimenin ikincimevsim, onun nedeniyle açıklık . SerideğiştirildiTatsuhisa Suzuki ileTomoaki Maeno. Ancak, yapacak devam et filmde Makoto Tachibana karakterini seslendiriyor.Özgür!animefranchise.

ayak parmağı45. canlı aksiyon SüperSentai diziler Kikai Sentai Zenkaiger değiştirildiSuzuki ileMasaya Fukunishikuş robotu Gege'nin sesi olarak 25 Ağustos'ta ekrana geliyor. buOtome Game no Hametsu Flag Shika Nai Akuyaku Reijō ni Tensei Shiteshimatta...~Haran o Yobu Kaizoku~ (Kötü Bir Sonraki Hayatım) ainess: Tüm Yollar Kıyamete Çıkıyor! 'Sorun' olarak bilinen Korsan) oyun oyunun bonus drama CD'lerinde Suzuki'yi Yuki Ito ile değiştirdi. Oyunda ve romanların anime uyarlamalarında Alan Stuart karakterini Suzuki seslendiriyor.Pokémon Yolculukları: Seri, akımPokémontelevizyon animesi değiştirildi Tatsuhisa Suzuki ileYoshitsugu MatsuokaKibana'nın (İngilizce Raihan) sesi olarak. Çin akıllı telefon oyunu Alchemy Stars, Suzuki'nin yerini aldıShintaro AsanumaRegal karakterinin Japonca sesi olarak.

TelevizyonanimeShu'nunDemon King Akademisi'nin Uyumsuzluğu: Tarihin En Güçlü Şeytan Kralı, Torunlarıyla Reenkarne Olur ve Okula Gider (Maō Gakuin no Futekigōsha ~Shijō Saikyō no Maō noşiso, Tensei Shite Shison-tachi no Gakkō e Kayō) hafif roman serisi Aralık ayında Tatsuhisa Suzuki'nin yerini aldığını duyurdu. ile birlikte Yuichiro UmeharaAnos'un sesi olarak.

butokyo intikamcılaranime'nin personeli, Aralık ayında değiştirme Suzuki, Ken 'Doraken/Draken' Ryūgūji'nin sesi olarak.

Suzuki'nin üretken kariyeri şu karakterleri içeriyor:Yedi ölümcül günah'Yasaklamak,Stride Prensi: AlternatifTasuku Senoo,Sonun Seraph'ıShinya Hiragi,Kuroko'nun BasketboluKazunari Takao,Dagashi KashiTō Endo veBaka ve Test - Canavarları Çağır' Yuji Sakamoto. Son yıllarda dizilerde rol aldı.Somali ve Orman Ruhu, Demon King Academy'nin Uyumsuzluğu ve Bir Kötülük Olarak Sonraki Hayatım: Tüm Yollar Kıyamete Çıkıyor!

Kaynaklar: Ben Enterprise'ın İnternet sitesi , komik natalie