Sex Pistols/Love Pistols Boys Love Manga Geri Dönüyor

Sex Pistols/Love Pistols Boys Love Manga Geri Dönüyor

Yeni karakter tasarımları, gelecek yılın ekran görüntüleriBUdizi yayınlandı

Libre'nin Aralık sayısıDergi Be-Boy yayınlanan yeni bir taksitTarako KotobukiSeks Tabancalarıerkek-aşkmanga 7 Kasım'da yeni bölümden bir örnek mevcut internet üzerinden.Tokyopop'smavikünye, aynı adı taşıyan İngiliz punk rock grubuyla hiçbir ilgisi olmayan mangayı Kuzey Amerika'da adı altında yayınladı.aşk tabancaları. Sex Pistols en son Magazine Be-Boy'da 2003'ten 2006'ya kadar düzenli olarak tefrika edildi.Biblolar. En son derlenen kitap cildi, cilt #5, 2006'da Japonya'da ve 2008'de Kuzey Amerika'da yayınlandı.

için resmi web sitesiorijinal video animasyonu(BU)versiyonTarako Kotobuki'nin Sex Pistols erkek-aşk mangasından yeni bir karakter yayınladı tasarımlar ve Ekran görüntüleri Çarşamba günü. En yeni tasarımlar Ōshō Aogiri ve Hoikushi karakterlerini içeriyor. Animenin iki DVD cildinden ilkigemi26 Mart'ta Japonya'da ekstra bir 'Yoi Kono Madararui 1' videosu ve ardından 25 Haziran'da ikinci cilt ile.

Sex Pistols'un 'bilim aşk kurgu' hikayesi, seçkin bir insan grubunun parçası olduğunu keşfeden liseli bir çocuğun etrafında dönüyor. Bu bireyler primatlardan değil, leoparlar ve kara ayılar gibi çeşitli hayvanlardan evrimleşmişlerdir.Kaynak: Televizyon

Resim © 2009 Tarako Kotobuki,Libre Yayıncılık/Madararui Üretim Komitesi