Shadowverse: Champion's Battle Switch Game'in İngilizce Versiyonu 10 Ağustos'ta Çıkıyor

Shadowverse: Champion's Battle Switch Game'in İngilizce Versiyonu 10 Ağustos'ta Çıkıyor

Oyun Kasım 2020'de Japonya'da piyasaya sürüldü

XSEED Games, için bir lansman tarihi duyuru fragmanı yayınlamaya başladıShadowverse: Şampiyonun Savaşı,NintendoDeğiştirmekoyunnın-ninCygamesShadowverse çevrimiçi koleksiyon kart oyunu, Pazar günü. Oyun Batı'da 10 Ağustos'ta çıkacak.

Yayıncılar oyunu şöyle anlatıyor:

Shadowverse: Champion's Battle'da oyuncular, sınıf arkadaşları Hiro Ryugasaki tarafından Shadowverse kart oyunuyla çabucak tanıştırıldıkları Tensei Akademisi'ne transfer öğrenci rolünü üstlenirler. Yeni arkadaşlar, popüler kart savaş oyununda ustalaşmak ve ulusal şampiyonluğu kazanarak kulübü eski ihtişamına döndürmek için Shadowverse kulüp başkanı (ve tek üye) Rei ile bir araya geliyor. Maceraları boyunca oyuncular, okul ve çevresindeki kasaba çevresinde, olayların ve karşılaşmaların en beklenmedik yerlerde beklediği benzersiz yerleri keşfedebilecekler. Yeni arkadaşlarla takım kurun, ulusal şampiyon olmak için savaşın ve Shadowverse Club'ı gelecek nesiller için kurtarın!

Oyun, Kasım 2020'de Japonya'da piyasaya sürüldü.Haziran 2016'da iOS ve Android cihazlar için ve şuradan PC için piyasaya sürülen orijinal tahsil edilebilir kart oyunuBuharOyun, hem tek oyunculu hem de rekabetçi çok oyunculu içeriğe, tamamen seslendirilmiş hikayelere ve savaşlar sırasında kartları geliştirme yeteneğine sahiptir.

OyunAlınanMayıs 2018'deki ikinci yıldönümünün bir parçası olarak öğretici bir anime videosu.

televizyon animesiadaptasyonOyunun prömiyeri Nisan 2020'de yapıldı ve 23 Mart'a kadar 48 bölüm yayınlandı.gevrek rulo akışgösteri yayınlandığı gibi.

Kaynak: XSEED Games'Youtube kanal