Shigatsu wa Kimi no Uso 2. Cover Song Reklamını Aldı

Shigatsu wa Kimi no Uso 2. Cover Song Reklamını Aldı

kaz evikapaklarMotohiro Hata'Uroko'

anime uyarlaması için resmi web sitesiNaoshi Arakawa'sShigatsu wa Kimi no Uso(Nisan Senin Yalanın) manga başladı yayın Akışı aikincireklam içeren birkaz eviPerşembe günü cover şarkı. Video için Goose House grubu 'Uroko' (Fish Scale) şarkısını coverladı.Motohiro Hata.

Goose House, reklamların cover şarkılarının yanı sıra açılış şarkısını da seslendiriyor. Grup üyeleri açılış tema şarkısını oluşturmadan önce orijinal mangayı okudular.

Hikayede, Kōsei Arima, annesi öldüğünde piyano çalma yeteneğini kaybetmiş eski bir dahi çocuktur. Günlük hayatı monokromdur ancak tesadüfen bir kadın kemancıyla tanışmasıyla renklenmeye başlar. Kaori Miyazono, kişiliğiyle dolup taşan cüretkar bir girişimcidir. Kız tarafından büyülenen Kōsei, 14 yaşında kendi bacaklarıyla ilerlemeye başlar.Oyuncular şunları içerir:Natsuki HanaeKosei Arima olarakgül tanedaKaori Miyazono olarakAyane SakuraTsubaki Sawabe olarakRyota OhsakaRyota Watari olarakYuuki KajiTakeshi Aiza olarakSaori HayamiEmi Igawa olarak

Kyōhei Ishiguro(Peri masalı,Psiko-Geçişbölüm yönetmeni) animeyi yönetiyorA-1 Resimleritarafından komut dosyası kapalıTakao Yoshioka(Lise,WATAMOTE).Yukiko Aikei(Hız Dünyası,Hiçbir Yerin Ortasındaki Ufuk) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapmaktadır.Masaru Yokoyama(Kraliçe'nin Bıçağı,Dondurucu Titreşim) müziği bestelerken,Jin Aketagawa(Lise,doğa) ses yönetmenidir.

Manga çıkış yaptıKodanşa'sAylık Shonen Dergisi2011'de ve dokuzuncu derlenmiş cilt Mayıs'ta Japonya'ya gönderildi. SerikazanmakGeçen yıl Kodansha'nın 37. Yıllık Manga Ödülleri'nde En İyi Shonen Manga kategorisi.

Dizinin prömiyeri yapılacakFuji TV'sNoitamiEkim ayında blok.

Haber ipucu için Kagayaki'ye teşekkürler.