Shinobu Ohtaka'nın Magi Manga'sı 4 Bölümde Sona Eriyor

Shinobu Ohtaka'nın Magi Manga'sı 4 Bölümde Sona Eriyor

Fantezi manga 2009'da piyasaya sürüldü

Shinobu Ohtaka ilan edildi Shonen Sunday'in çarşamba günü web sitesinde Magi mangasının dört bölümde biteceğini duyurdu. Derginin 43. sayısında bir Magi bölümü yayınlandı.Şogakukan'sHaftalık Shonen PazarÇarşamba günü dergi, yani ara olmazsa manga 18 Ekim'de sona erecek.

devedikenibaşlatılanonu bitirdikten sonra 2009 yılında mangaSumomo Momomomanga. Shogakukan, derlenmiş 35. cildi 1 Eylül'de yayınladı ve 36. cildin 18 Ekim'de yayınlanması planlanıyor.kazanan2014'teki Shogakukan Manga Ödülleri'nin Erkek Çocuk Manga kategorisinde.

Medya lisanslımangayı yayınladı ve 8 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da 25. cildi yayınladı. Viz hikayeyi şöyle anlatıyor:Çölün derinliklerinde gizemli Zindanlar, onları bulabilecek kadar şanslı ve çok az kişinin geri dönebildiği derinliklere girme cesaretini gösterecek kadar cesur herkesin alabileceği büyük zenginlik depoları yatıyor. Cesur genç maceracı Aladdin, Zindanları ve zenginliklerini bulmayı amaçlar, ancak Aladdin, aradığı hazineler kadar gizemli olabilir.

Manga, 25 bölümlük iki anime serisine ilham verdi:Magi: Sihrin Labirenti2012 ve devamıMagi: Sihir Krallığı2013 yılında.Yoshifumi Ōterabaşlıklı devam eden bir spinoff manga çiziyorMagi: Sinbad'ın Macerası, hangisi ilkçıkış yaptıdaha önce Magi animesinin ev videosu yayınına bonus olarakfırlatmatam bir dizi olarak. Sırayla spinoffesinlenilmişorijinal bir video anime serisivebir televizyon anime dizisi.

gevrek ruloMagi anime uyarlamalarını Japonya'da yayınlandıkları sırada yayınladılar veAmerika Aniplexher ikisi de ev videosunda yayınlandı.Netflix akışThe Magi: Adventure of Sinbad animesi yayınlandığı sırada Japonya'da ve üç ay sonra Japonya dışında.