Shonen Jump Runs Boruto: Naruto The Movie Manga One Shot

Shonen Jump Runs Boruto: Naruto The Movie Manga One Shot

Yedinci Hokage ve Scarlet Spring için varyant kapağı da paketlendi

naruto manga yaratıcıMasashi KishimotoveKenji Taira(Naruto Spin-Off: Rock Lee ve Ninja Arkadaşları) 'B'-'ye bir 'Boruto -Yol çizdi'Manga BİR- dergisinin bu yılki 36. sayısı için çekildiŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergi. Manga ONE-shot, gelecek haftakilerle bir işbirliğidir.Boruto -Film Naruto-serbest bırakmak.

Bu sayı aynı zamanda Masashi Kishimoto'nun 4 Ağustos tarihli kitap hacmi sürümü için bir varyant kapağı da içeriyor.Naruto: Yedinci Hokage ve Scarlet Springmanga. (Normal kapak, yukarıdaki orta resmin sol tarafıdır ve birlikte verilen varyant kapağı sağ taraftır.)

Kishimoto'nun yarısındaboruto manga Tek seferde ninja Mitsuki, Boruto ve Sarada'yı ekibinin üyeleri olarak tanıtır. Mitsuki kendi kimliğini açığa çıkarmak üzeredir, ancak boş yer kalmadığını söyleyerek alay eder ve okuyucuları daha fazla bilgi edinmek için filmi izlemeye teşvik eder. Filmin benzer bir web reklamı var.alayMitsuki'nin ebeveynlerinin kimliğinin filmde ortaya çıkacağını söyledi.Sarada: Shannarō!
Metin: Yeni neslin üç kişilik hücresi!
Sarada: Boruto, hadi onlara neyden yapıldığımızı gösterelim!
Mitsuki: Lütfen beni unutma.
Boruto: Düşünsene, ailen kim?
Mitsuki: İsimleri ____
Boruto: Ne?!
Metin: Sinemalardaki şaşırtıcı gerçek!!!!!

Manga ONE-shot'ın Taira'nın yarısında, Boruto, Sarada ve Mitsuki'nin bir görevi yerine getirmeleri istendiğinde, hileler ortaya çıkıyor. Taira, manganın bu yarısını kendisüper deforme olmuşgag tarzı.

Kişimoto Bitti ana Naruto manga 15 yıl aradan sonra Kasım ayında dizi koşmak . Daha sonra oçizdiNaruto: Yedinci Hokage ve Nisan ayından Scarlet Spring yan ürünüa kadarTemmuz.Medya yayınlarikisi de ana Naruto manga ve spinoff manga ve olacak getirmek Boruto -Naruto the Movie- 10 Ekim'den (Naruto'nun doğum günü) itibaren 80'den fazla Amerikan şehrinde sinemalarda.