Shurelia'nın Dönüşü ile Ar Tonelico ile Bağlantılı Ar no Surge RPG

Shurelia'nın Dönüşü ile Ar Tonelico ile Bağlantılı Ar no Surge RPG

6 Mart PS3 oyununun yönetmeni de çalıştırüzgar'sAr Tonelico

Oyun geliştiricisirüzgaryaklaşmakta olan arasında daha fazla bağ olduğunu doğruladıOyun istasyonu3 rol yapma oyunu Ar no Surge ~Umareizuru Hoshi e Inoru Uta~ ve önceki Ar Tonelico RPG'leri. Ar no Surge yönetmeni Akira Tsuchiya, 2006'ların ilk Ar Tonelico PlayStation 2 oyunundan Ar Tonelico ve yönetici Shurelia üzerinde de çalıştı.Ar tonelico: Eleemia'nın Melodisi(Aru toneriko:SEKAI NO OWARIde Utai Tsudzukeru Shōjo), will play a major role in Ar no Surge's story.

Ar no Surge ayrıca ilk Surge Concerto oyunu olan Ciel Nosurge ~Ushinawareta Hoshi e Sasagu Shi~ ile de bağları olacak.Akiko Şikata,Haruka Shimotsuki,Noriko Mitoz,Yoshino Nanjo, veGeri dönyeni oyuna müziğe katkıda bulunuyorlar.

Ar Tonelico oyunu, aynı adı taşıyan orijinal video anime projesine ilham verdi.NIS AmerikaAr Tonelico oyunlarını Kuzey Amerika'da piyasaya sürdü.

Gust will release Ar no Surge ~Umareizuru Hoshi e Inoru Shi~ in Japan on March 6. The 4Gamer website gönderildi Shurelia, yeni karakterler ve oyunun savaş sistemi hakkında daha fazla ekran görüntüsü.

Kaynaklar: Famitsu , 4Oyuncular

Resimler © Gust Co.,Ltd. 2014