SİLİNEN TV Animesi İngilizce Dublaj Almak İçin

SİLİNEN TV Animesi İngilizce Dublaj Almak İçin

Aniplex ABDayrıca detayların yayınlanmasıDou kyu sei – Sınıf arkadaşlarıfilm,Madoka BüyüsüBD kutu seti

Amerika Aniplexilan edildiAnime MerkeziCuma günü kiSİLİNDİtelevizyon anime dizisi bir İngilizce dublaj alacak. Şirket ayrıca piyasaya süreceğini duyurdu.Doukyusei -Sınıf arkadaşları-Blu-ray Disk üzerinde film ve aynı zamanda tam bir Blu-ray Disk kutu seti koleksiyonu yayınlayacak.Magi Madokes büyülü kıztelevizyon anime dizisi.

SİLİNDİ dayanmaktadırKei Sanbe'sBoku dake ga Inai Machimanga ve ölümleri önlemek için onu zamanda geriye gitmeye zorlayan bir yeteneğe sahip mücadele eden bir manga sanatçısı olan Satoru'yu takip ediyor. Annesi öldürüldüğünde, gizemi çözmek için zamanda geri gönderilir, ancak sınıf arkadaşı Kayo'nun ortadan kaybolmasından hemen önce ilkokula geri döner.

12 bölümlük anime dizisinin prömiyeri Ocak ayında yapıldı veeğlence,gevrek rulo, veDaisukidizi yayınlanırken yayınlandı.Doukyusei -Sınıf Arkadaşları- sürümünde İngilizce altyazılar, tanıtım videosu ve ticari koleksiyonlar, lüks bir kitapçık, illüstrasyon kartları, iki taraflı ambalajlı şeffaf bir kılıf ve orijinal manga yaratıcısı tarafından gösterilen bir paket yer alacak.Asumi Nakamura. Aniplex of America, Blu-ray Disc'i 20 Eylül'de 74,98 ABD Doları perakende fiyatı ve 59,98 ABD Doları mağaza fiyatıyla piyasaya sürecek. Film için ön siparişler geldi mevcut şimdi filmin sitesinde. Amerika'nın Aniplex'i vardıekranlıFilm bu ayın başlarında Amerika Birleşik Devletleri'nde.

Puella Magi Madoka Magica Blu-ray Disk kutu seti 23 Ağustos'ta 149,98 ABD Doları perakende fiyatı ve 119,98 ABD Doları mağaza fiyatıyla gönderilecek. Sette Japonca ve İngilizce ses, İngilizce altyazı, üç Blu-ray Disk, bir fragman koleksiyonu, metinsiz açılış ve bitiş videoları, müzik videosu yer alacak.Kalafina'Magia' bitiş tema şarkısı, karakter tasarımcısı tarafından gösterilen bir paketTakahiro Kişida, dört sayfalık bir ek ve iki taraflı sargılı şeffaf kılıflar.

Aniplex of America ayrıca bir ' ev sahipliği yapacağını duyurdu.Kılıç Sanatı ÇevrimiçiFestivali'ndeAnime Fuarı2 Temmuz'da Şovun ana dublör kadrosu ve bazı gizli konuklar katılacak ve etkinlik şunları içerecek: canlı satır okumaları, oyunlar ve blooper'lar. İlk katılımcılara ayrıca ücretsiz bir ürün verilecektir. Şirket ayrıca konuyla ilgili 'özel bir duyuru' yapacak.Sword Art Online: Sıralı Ölçeketkinlikte film.