sinema personeli, Bayan YEŞİL ELMA Yeni Yu Gi Oh Arc V Tema Şarkıları Gerçekleştirin

sinema personeli, Bayan YEŞİL ELMA Yeni Yu Gi Oh Arc V Tema Şarkıları Gerçekleştirin

sinema personeli'Kirifuda'Bayan Yeşil Elma'Speaking' 4 Ekim'de gösterime girecek

Rock grubusinema personeli(Titan'a Saldırıikinci bitiş teması) veBayan Yeşil Elmaşarkılarına yeni açılış ve bitiş temaları olarak katkıda bulunacak.Yu-Gi-Oh! Ark-Vtelevizyon animesi. sinema çalışanları gösterinin dördüncü açılış teması olarak 'Kirifuda' (Trump Card) adlı şarkılarına katkıda bulunacak, Bayan Green Apple ise şovun dördüncü kapanış teması olarak 'Speaking' adlı şarkılarına katkıda bulunacak. Yeni şarkılar 4 Ekim'de dizinin 75. bölümü 'King's Gambit'te, Gekidan Niagara'nın açılış şarkısı 'Hanate' ve bitiş teması 'ARC of Smile!'ın yerini alacak. ileERKEKLER VE ERKEKLER.

Yu-Gi-Oh! Arc-V animesi, en yenisiYu-Gi-Oh!anime serisiesinlenilmişileKazuki Takahashi'in orijinal mangası, geçen Nisan ayında Japonya'da prömiyer yaptı. Seriprömiyeri yapıldıgeçen ay Kanada'da ve daha sonraki bir tarihte Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Medyabaşlamakyayıncılık Naohito MiyoshiYu-Gi-Oh! Arc-V manga serisi, 24 Ağustos'ta dijital İngilizce baskısındaŞönen atlama. mangaçıkış yaptıJaponya'da 21 Ağustos'taŞueisha'sZ atlamadergi.Hikaye, Japonya kıyısındaki Maiami Şehrinde geçiyor. Yūya, insanları eğlendirmeyi seven ikinci sınıf bir ortaokul öğrencisidir. Küçük olmasına rağmen, sert vücudunu ve Action Duelist kollarını silahlarla eğitiyor. Hayali, insanları gülümseten bir 'Eğlence Düellocusu' olmaktır. Bir gün, Yūya, Pro Duel dünyasının şu anki şampiyonu ile bir gösteri maçında savaşır…

Kaynaklar: Müzik Natalie , Soyulmuş kabuk