Sing a Bit of Harmony Anime Filmi 2 Tao Tsuchiya Şarkısı İle Video Yayınladı

Sing a Bit of Harmony Anime Filmi 2 Tao Tsuchiya Şarkısı İle Video Yayınladı

Film 29 Ekim'de Japonya'da vizyona girdi.

için resmi Twitter hesabıeğlenceveJ.C.Personelorijinal animesifilmortak yapım Sing a Bit Harmony (Ai no Utagoe o Kikasete) bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı ve ikişarkı ekleShion Ashimori'nin seslendirme sanatçısı tarafındanTao Tsuchiya: 'Arkadaşların Var ~ Anata ni wa Tomodachi ga Iru~' ve 'Ortağına Liderlik Et.'

# Ai'nin şarkı söyleyen sesini dinleyin Katlanmış eller Çılgın eleştiriler için teşekkür ederiz Katlanmış eller \En son uzun PV açıklandı/

#tao tsuchiyaMobilsolda sağ ok bulunan telefonO sahne ve sosyal medyada gündem haline gelen bu sahne 🎞 Shion'un sırrına yaklaşan heyecan verici sahne de EyesHighvoltaj işareti Lütfen bir göz atın!

#Ai Uta Klaket tahtası Artık mevcut Çoklu müzik notalarıhttps://ainouta.jp(@ainouta_movie) 11 Kasım

Film açıldı 29 Ekim'de Japonya'da. Funimation, filmi 2022'nin başlarında ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki sinemalarda gösterecek.

Funimation filmi şöyle anlatıyor:

Sing a Bit of Harmony, Keibu Lisesi'ne transfer olan güzel ve gizemli Shion'un (Tao Tsuchiya) hikayesini anlatıyor ve burada açık kalpli kişiliği ve olağanüstü atletik yeteneği ile hızla popüler hale geliyor... (yapay zeka) test aşamasında! Shion'un amacı, kronik yalnız Satomi'yi (Haruka Fukuhara) 'mutluluk.' Ancak stratejisi hiçbir insanın beklemeyeceği bir şeydir: sınıfın ortasında Satomi'ye serenat yapar. Shion'un bir yapay zeka olduğunu öğrendikten sonra, Satomi ve çocukluk arkadaşı mühendislik geek Toma (Asuka Kudo), yeni öğrenciye sürekli ısın. Popüler ve çekici Gotchan ile birlikte (Kazuyuki Okitsu), iradeli Aya (Mikako Komatsu) ve judo kulübü üyesi 'Thunder' (Satoshi Hino), Shion'un şarkı söyleyen sesi ve ciddiyetiyle, maskaralıkları onları şaşırtsa bile, giderek daha fazla etkileniyorlar. Ama Shion'un Satomi'nin iyiliği için yaptığı şey, hepsini ciddi bir kargaşaya dahil etmekle sonuçlanır… Piyasaya pek hazır olmayan bir yapay zeka ve sınıf arkadaşlarının iç açıcı hikayesine hazır olun!

Oyuncular şunları içerir:

  • Shion Ashimori olarak Tao Tsuchiya
  • Haruka Fukuhara Satomi Amano olarak
  • Asuka Kudo Tōma olarak
  • Gocchan olarak Kazuyuki Okitsu
  • Aya olarak Mikako Komatsu
  • Satoshi Hino Thunder olarak
  • Kenjiro TsudaSaijo olarak
  • Sayaka OharaMitsuko olarak
  • Kenji HamadaNomiyama olarak

Japon komedyenKazlaserve eski Takarazuka aktrisMiyu Sakihifilmde de var.

Yasuhiro Yoshiura(Havva ZamanıvePatema Ters) filmi yönetti. Yoshiura veIchiro Okouchi(Geass kodu,ana prenses,Yedi Gün Savaşı) senaryoyu birlikte yazdı.Aynı değil, yaratıcısıdeniz kenarı yabancımanga, özgün karakter tasarımlarını çizdi.Shuichi Shimamura(Bal ve Yonca,Nodame Cantabile) animasyon için karakterleri tasarladı ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeniydi.Ryo Takahashi(Sk8 Sonsuzluk) müziği besteledi veYohei Matsui(Yıldızları Birleştirin!) şarkılar yazdı.

Kaynaklar: Sing a Bit of Harmony animesinin Twitter hesabı hesap , komik natalie