Son Digimon Macera tri. Filmin Görseli Omegamon/Omnimon'un Yeni Formunu Gösterir

Son Digimon Macera tri. Filmin Görseli Omegamon/Omnimon'un Yeni Formunu Gösterir

Video, 'Butter-Fly' şarkısının yeni versiyonunun ön izlemesini yapıyor

Digimon Adventure tri için resmi web sitesi. anime film projesi açık Cuma günü yeni bir görsel. Görsel, ana insan karakterleri 'Omegamon Merhametli Modu' adlı yeni bir Omegamon/Omnimon formuyla gösterir.

Web sitesi ayrıca, yeni bitiş temasının bir ön izlemesi üzerinden ilk beş filmi özetleyen bir video yayınladı. (Not: Web sitesindeki video, Japonya'ya bölge kilitlidir ve bölgeden bağımsız bir sürüm aşağıdadır.) Filmin bitiş teması şu olacak:franchise'ın temsilcisi 'Butter-Fly' şarkısı, 'Butter-Fly ~tri.Version~' başlıklı. Şarkının şarkıcıları arasında 'DigiDestined' (Natsuki Hanae,Suzuka Mimori,Yoshimasa Hoşoya,Mutsumi Tamura,Hitomi Yoshida,Junya Enoki,Junya Ikeda,M.A.O.,Miho Arakawa), 'Digimon Şarkıcılar' (Chika Sakamoto,Katori Shigematsu,Mayumi Yamaguchi,Takahiro Sakurai,Kinoko Yamada,Miwa Matsumoto,Junko Takeuchi,Yuka Tokumitsu,Yukiko Morishita),Ayumi Miyazaki, veAmaç. Ayrıca, şarkı özellikleri geç şarkıcıKouji Wadaşarkı söyleyen sesi.

Film 5 Mayıs'ta Japonya'da vizyona girecek ve üç hafta boyunca gösterilecek. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi, filmi gösteren sinema salonlarında sınırlı sayıda bir Blu-ray Disc de satılacak. Film ayrıca Japonya'da aynı gün bir ücret karşılığında çevrimiçi olarak izlenebilecek.

Digimon Adventure tri.- Bölüm 1: Yeniden Birleşme açıldıKasım 2015'te,Digimon Adventure tri.- Bölüm 2: KararlılıkMart 2016'da açıldı,Digimon Adventure tri.- Bölüm 3: İtirafEylül 2016'da açıldı,Digimon Adventure tri.- Bölüm 4: Kayıp açıldıŞubat 2017'de veDigimon Adventure tri.- Bölüm 5: Birlikte Yaşamak30 Eylül'de açıldı.

gevrek rulobaşlamakyayın AkışıJaponya'da prömiyerini yaptıkları aynı gün beş film.

Bağırmak! Fabrikasahip olmakpiyasaya sürülmüşev videosu için ilk üç film veonaylanmışBu ayın başlarında dördüncü filmi lisansladı ve 24 Nisan'da DVD ve Blu-ray Disc/DVD kombo paketi olarak piyasaya sürecek.

Kulaç OlaylarıveAyak AnimasyonuvardırtaramaAmerika Birleşik Devletleri'nde sinemalarda bir İngilizce ile dördüncü, beşinci ve altıncı filmlerdub. Dördüncü film 1 Şubat'ta, beşinci film 10 Mayıs'ta, altıncı film 20 Eylül'de gösterime girecek. Tüm gösterimler 19:30'da. Yerel zaman.

Kaynak: Eski Web

Gömülü video için Dennis R.'ye teşekkürler.