Son Naruto Filminin Hinata, Hanabi Karakter Çizimleri Açıklandı

Son Naruto Filminin Hinata, Hanabi Karakter Çizimleri Açıklandı

Hyūga kardeşler 6 Aralık'ta Japonya'da vizyona girmesi planlanan filmde hayati bir rol oynayacak

Bu yılki 50. sayısıŞueishaShonen Jump dergisi Pazartesi günü Hinata ve Hanabi Hyuga'nın önümüzdeki dönemdeki görünümleri için karakter tasarımlarını açıklıyor.Son -Film Naruto-film. Her iki tasarım da orijinal yaratıcı tarafından yapılırMasashi Kishimoto.

Hinata'nın tasarımının notunda 'Onun saklı doğası değişmedi!' yazıyor, Hanabi'nin tasarımı ise 'Hinata'nın tam tersi olan canlı bir kız!'

Filmin web sitesi ayrıca Hinata Hyūga'nın 'Fuyu no Owari ni' (Kış Sonunda) adlı film için karakter şarkısını içeren bir CD için ön siparişlerin başladığını duyurdu. CD 1.080 yen'e (yaklaşık 9 ABD Doları) mal olacak veLAWSONLoppi hizmeti veya HMV. Ses aktris ve şarkıcıbüyükanne mizukişarkıyı onun karakteri olarak seslendirecek. Tekli, 17 Aralık'ta Japonya'da piyasaya sürülecek.Ofilm için geri dönen oyuncu listesini listeliyor:

Junko TakeuchiNaruto Uzumaki olarak
Chie NakamuraSakura Haruno olarak
Showtaro MorikuboShikamaru Nara olarak
Satoshi HinoSai olarak
Nana Mizuki Hinata Hyuga olarak
Kazuhiko InoueKakashi Hatake olarak
Noriaki SugiyamaSasuke Uchiha olarak

Haziran Fukuyamaayrıca filmin kötü adamı Toneri Ōtsutsuki olarak oynayacak.

Haftalık Shonen Atlayışıve Jump J Books, filmin ve onun hikayesinin hikayesini anlatıyor.romanlaştırma:

Ay, Dünya'ya yaklaşmaya başladı! Olduğu gibi, ay parçalanacak ve meteorlar Dünya'nın yüzeyine yağacak. Dünya'nın son günleri yaklaşırken, Hanabi Hyūga Konoha'da gizemli bir adam tarafından kaçırılır ve Na ruto, Sakura, Sai, Shikamaru ve Hinata bir kurtarma görevine başladılar! Can Nar uto ve diğerleri bu krizi atlattı mı?

The Last -Film Naruto- olacak açık 6 Aralık'ta Japon sinemalarında olacak ve iki yıl sonra ilk Naruto filmi olacak. Film aynı zamanda daha büyük 'N'nin bir parçası. aruto Shin Jidai Kaimaku Projesi' (N aruto'nun Yeni Çağ Açılış Projesi) orijinal manganın 15. yıldönümünü kutladı. Manga yaratıcısı Masashi Kishimoto, filmin orijinal hikayesi, karakter tasarımları ve baş hikaye süpervizörü olarak kabul ediliyor. Özellikle filmdeki baş karakter ve diğer karakterler için yeni tasarımlar çiziyor.Tsuneo Kobayashi(On İki Krallık,Emma: Bir Viktorya Dönemi Romantizmi,Kurokami Animasyon) filmi yönetiyor veSukima Anahtarıdır-dirkatkıana tema şarkısının yanı sıra sesli ninja.

Son Film Naruto'yu sinemalarda izleyenleralmakbonus Resmi Film Kitabı Naruto Hiden Retsu no Sho. Kitap, Naruto: Resmi Karakter Veri Kitabı serisinin bir yan ürünü. Sinemalardaki sınırlı sayıdaki resmi hayran kitabı, orijinali tarafından film için özel olarak çizilmiş bir manga içerecek.naruto manga yaratıcısı Masashi Kishimoto. Weekly Shonen Jump, kitabın arkasında gizemli bir illüstrasyonun yer alacağını söylüyor.

Masashi Kishimoto'nun Naruto mangası, 15 yıllık serileştirmenin ardından Pazartesi günü Shonen Jump'ta sona erecek. yeni birmini dizi'Yeni tomurcuklanan bir Konoha hikayesi' ile Kishimoto tarafından önümüzdeki bahar başlayacak.