Son Naruto Filminin Lee, Gaara, Temari, Tenten, Chōji Karakter Çizimleri Açıklandı

Son Naruto Filminin Lee, Gaara, Temari, Tenten, Chōji Karakter Çizimleri Açıklandı

Kishimoto, Aralık filmi için karakterler için yeni, olgun görünümler tasarladı

kombine 40. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Rock Lee, Gaara, Temari, Tenten ve Chōji Akimichi için yaklaşan karakter tasarımlarını açıklıyor.Son -Film Naruto- film.

Gaara'nın açıklamasında 'Kabağı kompakt! ...En büyük değişiklik, kabuğunun büyüklüğü! Üzerinde ikinci bir kemerle kemerine zincirlenmiş.'

Temari'nin tasarımında 'Güçlü gözleri güçleniyor! ...Saçları at kuyruğu oldu! Çekici, güçlü gözlerinden hissedilebilir.'Chouji'nin tasarımında, 'Karnı daha da büyüdü!? ...Çenesinde biraz sakal var ve saçları kısa.

Tenten'in özelliği, 'Kadınlığı daha da arttı! ...Enerjik kız büyüyüp güzel bir kadın oldu. Saç modeli ve kıyafetleri de güncellendi!!'

Son olarak, Lee'nin açıklamalarında 'Yüzü yiğit! ...Yüzündeki açılar keskinleşti ve daha erkeksi oldu.'

Sakura, Sai ve Shikamaru için tasarımlar çoktan yapıldı. meydana çıkarmak .

The Last -Film Naruto- olacak açık 6 Aralık'ta Japon sinemalarında ve ilk olacaknarutoiki yıl sonra film Film aynı zamanda daha büyük 'N'nin bir parçası. aruto Shin Jidai Kaimaku Projesi' (N aruto'nun Yeni Çağ Açılış Projesi) orijinal manganın 15. yıldönümünü kutladı. Manga yaratıcısıMasashi Kishimotofilmin orijinal hikayesi, karakter tasarımları ve baş hikaye süpervizörü olarak tanınır. Özellikle filmdeki baş karakter ve diğer karakterler için yeni tasarımlar çiziyor.Tsuneo Kobayashi(On İki Krallık,Emma: Bir Viktorya Dönemi Romantizmi,Kurokami Animasyon) filmi yönetiyor.

2004 ile 2012 yılları arasında Japonya'da her yıl yeni bir Naruto filmi vizyona girdi. Dokuzuncu film,Ninja Yolu: Film Naruto,açıldıTemmuz 2012'de Japonya'da veolduen yüksek hasılat yapan filmfranchise.Medyasahip olmakpiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki birkaç film veSunmakNinja'ya Giden Yol: Naruto the Movie 29 Ağustos'ta belirli şehirlerde.