Son Naruto Filminin Sakura, Shikamaru, Sai Karakter Çizimleri Açıklandı

Son Naruto Filminin Sakura, Shikamaru, Sai Karakter Çizimleri Açıklandı

Kishimoto, Aralık filmi için karakterler için yeni, olgun görünümler tasarladı

37-38.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergi Pazartesi günü gelecek için Sakura Haruno, Shikamaru Nara ve Sai için karakter tasarımlarını açıklıyorSon -Film Naruto- film.

Sakura'nın açıklamalarında, 'Olgun bir ifadeye sahip olacak şekilde büyüyen Sakura! ...Sakura'nın nazikçe gülümseyen ifadesi oldukça etkileyici. Vücudunun formu da biraz kadınsı.'

Shikamaru'nun tasarımlarındaki notlarda, 'Shikamaru sakin bir yüze sahip!... Shikamaru'da pek bir değişiklik yok gibi görünüyor, ancak yüzündeki ifade oldukça erkeksi görünüyor!?'Sai'nin tasarımlarında 'Sai'nin kıyafetlerinde de değişiklikler var!? ...Sai'nin kakülleri biraz daha uzadı ve yüzü daha havalı bir ifadeye sahip. Gömleğinin kolları biraz uzamış.'

Tasarımlar ayrıca orijinal yaratıcınınMasashi Kishimotoayrıca Sakura, Shikamaru ve Sai için orijinal karakter tasarımlarını da sağlayacak.

The Last -Film Naruto- olacak açık 6 Aralık'ta Japon sinemalarında ve ilk olacaknarutoiki yıl sonra film Film aynı zamanda daha büyük 'N'nin bir parçası. aruto Shin Jidai Kaimaku Projesi' (N aruto'nun Yeni Çağ Açılış Projesi) orijinal manganın 15. yıldönümünü kutladı. Manga yaratıcısı Masashi Kishimoto, filmin orijinal hikayesi, karakter tasarımları ve baş hikaye süpervizörü olarak kabul ediliyor. Özellikle filmdeki baş karakter ve diğer karakterler için yeni tasarımlar çiziyor.Tsuneo Kobayashi(On İki Krallık,Emma: Bir Viktorya Dönemi Romantizmi,Kurokami Animasyon) filmi yönetiyor.

2004 ile 2012 yılları arasında Japonya'da her yıl yeni bir Naruto filmi vizyona girdi. Dokuzuncu film,Ninja Yolu: Film Naruto,açıldıTemmuz 2012'de Japonya'da veolduen yüksek hasılat yapan filmfranchise.Medyasahip olmakpiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki birkaç film veSunmakNinja'ya Giden Yol: Naruto the Movie 29 Ağustos'ta belirli şehirlerde.