Sonic the Hedgehog Filmin Japon Dublası Taishi Nakagawa'yı Sonic Olarak Kullanıyor

Sonic the Hedgehog Filmin Japon Dublası Taishi Nakagawa'yı Sonic Olarak Kullanıyor

Marina Inoue,Koichi Yamadera,Yuuichi Nakamuraayrıca yıldızdub

Paramount ResimleriJaponların ana kadrosunu açıkladıdubonunKirpi SonicÇarşamba günü film.Taishi Nakagawa(aşağıdaki resimde üst sıra, canlı aksiyonkakeguruiManyuda Kaede, canlı aksiyonYamaçtaki ÇocuklarSentarō Kawabuchi), kariyerindeki üçüncü ses oyunculuk rolünde itibari karakter Sonic'i ve ana karakter olarak ilk ses oyunculuk rolünde seslendirecek. Oyuncu kadrosunun geri kalanı şunları içerir (alt sıra, aşağıdaki resimde soldan sağa)Marina InoueMaddie olarak,Koichi YamaderaDr. Robotnik olarak veYuuichi NakamuraŞerif Tom olarak.

Film olacakaçık27 Mart'ta Japonya'da (Sonic the Movie başlığı altında).

Film daha önceplanlanmışAmerika Birleşik Devletleri'nde 8 Kasım'da, Avustralya'da 28 Kasım'da, Birleşik Krallık'ta 26 Aralık'ta ve Japonya'da Aralık'ta açılacak. Ancak, ilk olarak Sonic'in önceki tasarımına yönelik eleştirilertanıtım videosufilm için üretimi zorlayan bir yeniden tasarıma yol açtıgecikmeKuzey Amerika'da 14 Şubat'ta açılıyor. MüdürJeff Fowler katmao Paramount Pictures veSega'bu karakteri olabileceğinin EN İYİSİ yapmaya tamamen bağlıyız.'Ben Schwartz(Ördek Masalları, Parklar ve Rekreasyon)seslerfilmdeki baş karakter Sonic.James Marsden(Batı dünyası,X Men) ve Tika Sumpter yıldızfilmde veJim Carrey(Truman Show, Ace Ventura: Evcil Hayvan Dedektifi)oynarkötü adam Robotnik.

Tim Miller(Deadpool) veToby Asheryapımcı Neal Moritz (Hızlı ve Öfkelifranchise) ve ortak yapımcılar Dmitri Johnson ve Dan Jevons.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web