Sonraki Sayıda Taiyo no Ie Manga Bitiyor, Spin Off Başlıyor

Sonraki Sayıda Taiyo no Ie Manga Bitiyor, Spin Off Başlıyor

Manga 2010'da başladı, 38. kazandıKodanşaÖdüller'şojokategori

Mart sayısındaKodanşa'sTatlıdergisi son bölümünü yayınladı.Taamo'sTaiyo hayırCumartesi günü manga. Bölümün sonunda, manganın bir sonraki sayıda seri hale getirileceğini duyuran bir duyuru yer alıyor ve bu bölümün ilk kısmı, 'Radikal' olarak da bilinen Sugimoto karakterine odaklanacak.

Hikaye Mao Motomiya adında bir kızın etrafında dönüyor. Mao çocukken komşusu Hiro Nakamura'nın evinde çok zaman geçirirdi çünkü bu onu her zaman mutlu ederdi. Yıllar sonra ve şimdi lisedeyken, babası yeniden evlenir ve anne babasını kaybettiğinden beri yalnız yaşayan 24 yaşındaki Hiro onu kendisiyle yaşamaya davet ettiğinde evini kaybettiğini hisseder.

Taamo mangaya Tatlı'nın Haziran 2010 sayısında başladı ve Kodansha manganın 12. cildini geçen ay Japonya'ya gönderdi. Beş ve altıncı ciltlerin sınırlı sayıda basımları, başrollerini paylaştığı bir drama CD'si ile birlikte geldi.Aoi Yuki(Senki Zessho Senfoni,Kurtarıcı Valvrave) Mao Motomiya olarak,Yuuichi Nakamura(Psişik Kadro,klan) Hiro Nakamura olarak,Yoshimasa HoşoyaDaiki Nakamura olarak,Kanae ItōSugimoto olarak,Kenji AkabaneFujita olarak,Yoko HikasaChii-chan olarak,Hiroyuki YoşinoOda olarak veAyaka SaitoHina Nakamura olarak. mangakazanmakenşojo38. Kodansha Ödülleri kategorisi.