Square Enix Kingdom Hearts Unchained'i Ortaya Çıkardı χ Akıllı Telefon Oyunu

Square Enix Kingdom Hearts Unchained'i Ortaya Çıkardı χ Akıllı Telefon Oyunu

iOS/Android oyunu bu yıl Japonca sürümü alıyor; Nomura yurtdışı planlarını tartışıyor

Kare Enix açık Kingdom Hearts Unchained χ ('anahtar' olarak telaffuz edilir) akıllı telefon oyunu Perşembe günü. Şirket, oyunu bu yıl Android ve iOS cihazlar için piyasaya sürmeyi planlıyor. Rol yapma oyununu oynamak ücretsiz olacak, ancak oyun içi öğeler ekstra ücrete tabi olacak.

Oyun uzak geçmişte geçecek ve oyuncular bir keyblade kullanıcısı rolünü üstlenecek. Oyuncular, çeşitli Disney temalı dünyaları araştırırken klavyelerini güçlendirecek ve karakter madalyaları toplayacak. Oyuncular madalyaları büyük saldırılar başlatmak ve desteler oluşturmak ve kullanmak için kullanabilirler. Oyuncular ayrıca savaşlarda 'tek turda bitirmeyi' hedefleyecekler.

Bu haftaki sayımızKadokavaHaftalık Famitsu dergisi ayrıca şu dünyaları da doğrulamaktadır: Olympus Coliseum, Dwarf Woodlands, Agrabah ve Wonderland ve orijinal dünya Daybreak Town.Square Enix daha önce yayınlamıştı.Krallık Kalpleri χ2013'te yalnızca Japonya'da PC tarayıcı oyunu. Oyun, Keyblade War olayları sırasında belirlenir. İki oyun 'aynı dünya görüşünü paylaşacak' ve her iki oyunu da oynayanlar avatarlarını Kingdom Hearts χ'dan Kingdom Hearts Unchained χ'e aktarabilecekler.

Akıllı telefon oyunu, PC tarayıcı oyununun kartları yerine savaşlar için madalya kullanıyor. Kingdom Hearts oyun yönetmeniTetsuya NomuraWeekly Famitsu'ya, Square Enix'in oyunu denizaşırı ülkelerde yayınlamak için bir vizyon dahil ederken yarattığını söyledi. Nomura, oyunun test sürümünü oynayan Amerikalıların oyunu bir 'kart oyunu' olarak gördüğünü ve Nomura'nın oyuna farklı bir izlenim vermek istediğini, bu nedenle akıllı telefon oyununun bunun yerine madalya kullanacağını açıkladı. Nomura ayrıca oyunun sesli sohbet işlevi olduğu için Square Enix'in oyun sunucularını dile göre ayırmayı düşündüğünü söyledi.

Akıllı telefon oyunu bağlanacakKrallık Kalpleri III. Japon haber sitesi 4Gamer gönderildi Perşembe günkü maçtan ekran görüntüleri.

Nomura vardısöylenmişNisan ayında haftalık Famitsu, yakında Kingdom Hearts akıllı telefon oyununun geliştirildiğini açıklayacağını duyurdu.

Japon video oyunu geliştiricisi Square (şimdi Square Enix) ile işbirliği yaptıWalt Disney Şirketigeliştirmek Krallık kalpleri Disney animasyon filmlerinden karakterlerin yer aldığı bir dizi aksiyon rol yapma oyunu. Square, serideki ilk oyunu 2002 yılında piyasaya sürdü.Oyun istasyonu2. Nomura, serideki iki ana oyunun yanı sıra birçok yan oyununu yönetti ve aynı zamanda oyunun gelişimini de yönetiyor. Krallık Kalpleri III . Nomura, Nisan ayında Weekly Famitsu'ya Kingdom Hearts III'ün gelişiminin iyi gittiğini söyledi.

Kaynak: Famitsu aracılığıyla Hachima Kiko