Square Enix: Star Ocean: Second Evolution PS4/PS Vita Port'u Batı'da Yayınlama Planı Yok

Square Enix: Star Ocean: Second Evolution PS4/PS Vita Port'u Batı'da Yayınlama Planı Yok

PSP bağlantı noktasıYıldız Okyanusu: İkinci Hikaye2009'da Batı'ya sevk edildi

Kare EnixüreticiShuichi Kobayashisırasında ortaya çıktı röportaj yapmak Oyun haber sitesi Siliconera ile Square Enix'in şu andaOyun istasyonu4 ve Star Ocean'ın PlayStation Vita limanı: Batıda İkinci Evrim.

Kobayashi, 'Yamagishi-san, PSP'nin yeniden yapımını yaratan ve Japonya'da PS4 ve Vita versiyonunu yayınlayan yapımcıydı. Yeniden çevrimi yayınladıktan sonra Batı için gerçekten hiçbir şey yapmadı. Şu anda, bu başlığı Batı'da yayınlamak için bir plan yok.' Kobayashi, 'bir şekilde yayınlamayı çok istediğini' ancak bunların sadece onun düşünceleri olduğunu ve şu anda Square Enix'in şu anda limanı Batı'ya getirmek için bir planı olmadığını da sözlerine ekledi.

Star Ocean: Second Evolution, serideki ikinci oyunun güncellenmiş bir PlayStation Portable bağlantı noktası olarak piyasaya çıktı.Yıldız Okyanusu: İkinci Hikaye. Square Enix oyunu 2008'de Japonya'da ve 2009'da Batı'da piyasaya sürdü. Oyun yeni hikaye sahneleri, rötuşlanmış ara sahneler ve yeniden kaydedilmiş bir film müziği içeriyor. Square Enix, 28 Ekim'de Japonya'da PS4 ve PS Vita için Star Ocean: Second Evolution'ı yayınladı ve ardından 24 Aralık'ta bir PS3 sürümünü yayınladı.Kobayashi, Star Ocean rol yapma oyun serisinin son bölümü olan tri-Ace ve Square Enix'in Star Ocean 5: Integrity and Faithless'ın yapımcısıdır. Square Enix, oyunu 31 Mart'ta Japonya'da PS4 için ve 28 Nisan'da PS3 için piyasaya sürdü. Oyun, PS4 için 28 Haziran'da ve Avrupa'da 1 Temmuz'da PS4 için sevk edildi.

Bu yıllarAnime FuarıGeçenlerdebarındırılanKobayashi, diğer Star Ocean 5: Dürüstlük ve İnançsızlık personeli ile birlikteAkira Yasudave Hiroshi Ogawa.

Kaynak: Silikonra (Şato)