SSSS.Dynazenon Anime Yeni Video, Funimation Akışını Tanıttı

SSSS.Dynazenon Anime Yeni Video, Funimation Akışını Tanıttı

Masayoshi Ōishi2 Nisan animesinin açılış şarkısını seslendiriyor

için resmi web sitesiTsuburaya ProductionsveTetiklemekyeniSSSS.DynazenonanimeprojePazar günü anime için yeni bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Video, animenin açılış tema şarkısı 'Imperfect'i ortaya koyuyor ve ön izlemesini yapıyor.Masayoshi Ōishi. Site ayrıca anime için yeni bir görsel yayınladı. Ek olarak,eğlenceaynı gün animenin 2 Nisan'da yayınlanacağını duyurdu.


Funimation animeyi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Brezilya, Birleşik Krallık ve İrlanda'daki kullanıcılar için yayınlayacak; üzerindeAnimeLabAvustralya ve Yeni Zelanda'da; ve üzerindeİnsanlarFransa, Almanya, Rusya ve İskandinavya'da.

anime olacakprömiyerüzerindeMBS2 Nisan'da JST 02:55'te (geçerli olarak, 3 Nisan). Dizi ayrıca yayınlanacakBS11veTokyo MX.Animenin kadrosu şunları içerir:

Daiki HamanoGauma

Junya EnokiYomogi Asanaka olarak

Shion WakayamaYume Minami olarak

Yuichiro UmeharaKoyomi Yamanaka olarak

Chika AnzaiChise Asukagawa olarak

(yukarıdaki resimde soldan sağa)

  • Hiroşi KamiyaJyuga olarak
  • istersen kalOnijya olarak
  • Ayaka SuwaMujina olarak
  • Kouki UçiyamaShizumu olarak

(yukarıdaki resimde soldan sağa)

  • Maria IseInamoto olarak
  • Azusa TadokoroMayıs gibi
  • Jin OgasawaraKeçiler olarak
  • Gakuto KajiwaraNazumi olarak
  • Rio TsuchiyaElimde
  • Hikaru TohnoKaneishi olarak

Anime'nin bir parçası olarak listelenmiştir.Gridman Evreni.'

'Gridman' orijinal çalışma ile kredilendirilir veAkira Amemiyadan dönüyorSSSS.Gridmananimeyi Trigger'da yönetmek için. Geri dönen diğer personel şunları içerir:Keiichi Hasegawasenarist olarak,Masaru Sakamotokarakter tasarımcısı olarak veShiro Sagisubesteci olarak.GrafinikaSSSS.Gridman'dan yeni animedeki 3DCG prodüksiyonunu yönetmek için dönüyor.Maaya Uchidaniyetrol yapmakkapanış tema şarkısı 'Strobe Memory'.

12 bölümlük SSSS.Gridman animesiprömiyeriAnime, anime stüdyosu Trigger ve Tsuburaya Productions'ın ortak çalışmasıydı.ultraman franchiseve orijinal 1993-1994 canlı aksiyon tokusatsu (özel efektler) serisi Denkō Chōjin Gridman.gevrek rulove Funimation animeyi yayınlandığı gibi yayınladı ve Funimation ayrıcaakışbir İngilizdubanimesi için.

Anime o zamandan beriesinlenilmişbir sahne oyunu uyarlaması, bir manga uyarlaması, birden fazla manga uyarlaması ve bir roman uyarlaması. Sahne oyunu geçen bahar için planlanmıştı ancak iptal edildi yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) salgını nedeniyle.

Kaynaklar: SSSS.Dynazenon anime's İnternet sitesi , komik natalie , eğlence