Star Fox Zero Wii U Oyununun Fragmanı Dallanma Yollarını Gösteriyor

Star Fox Zero Wii U Oyununun Fragmanı Dallanma Yollarını Gösteriyor

Star Fox Guard savunma oyunu, Star Fox Zero First Print Edition ile birlikte verilecek

NintendoPerşembe günü Nintendo Direct sunumu sırasında yaklaşmakta olan Star Fox Zero Wii U oyunu için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, oyunun dallanma yollarını ve kooperatif oynanışını gösterir ve oyunun Kuzey Amerika'da 22 Nisan çıkış tarihini doğrular.

Sunumda ayrıca, oyunculara düşmanları savuşturmak ve onları savunamayacakları açılardan vurmak için bir labirentte kamera ve savunma kurma görevini üstlenen Star Fox Guard adlı serideki yeni bir oyun da vurgulandı. Oyuncular, diğer oyuncuların deneyebilmesi için düşman konfigürasyonlarını çevrimiçi olarak yükleyebilecekler. Star Fox Guard, Star Fox Zero'nun İlk Baskı Sürümü ile birlikte bir indirme kodu olarak paketlenecek ve ayrıca ayrı bir oyun olarak dijital olarak satın alınabilecek.

Star Fox Zero aslenarduvazgeçen Kasım ayında gönderilecek, ancak oyun ertelendi.Nintendoaçıkoyun, geçen yılki Haziran ayındaki E3'teki basın toplantısında. Oyun tasarımcısıShigeru Miyamototasarımcının yanında oyun üzerinde çalışıyorTakaya İmamura.

Miyamoto, oyunun ne devam oyunu ne de yeniden yapım olduğunu söyledi. Bunu yansıtmak için 'sıfır' başlığını seçti ve ayrıca 'sıfır' için kanji tasarımını beğendi.