Star Mu/High School Star Musical Anime Ek Kadrosunu Açıkladı

Star Mu/High School Star Musical Anime Ek Kadrosunu Açıkladı

Showtaro Morikubo,Kusuke Toriumi,Wataru Hatano,Takehito Koyasuanimenin kadrosuna katıl

Star-Mu'nun resmi web sitesi (Lise Yıldızı Müzikali), bu sonbaharın yeni müzikal televizyonuanime, meydana çıkarmak Pazartesi günkü gösteri için ek oyuncu kadrosu.

Ek oyuncu kadrosu şunları içerir:


Showtaro MorikuboKyoji Akatsuki olarak


Kusuke ToriumiChristian Leon Yuzuriha olarak
Wataru HatanoSakuya Sazanami olarak


Takehito KoyasuHaruto Tsukigami olarak

Kyōji Akatsuki, Christian Leon Yuzuriha ve Sakuya Sazanami, müzik bölümünde en yüksek notlara sahip üç öğrenci olan elit Kao Kai'yi (Kiraz Çiçeği Çiçek Derneği) oluşturur. Haruto Tsukigami, okulun müzik bölümünden mezun, genç bir yıldız ve Kaito Tsukigami'nin kardeşidir.

Dizi Ekim ayında ekrana gelecek.

Şovun ana kadrosuiçerir:

 • Natsuki HanaeYūta Hoshiya olarak (orta sıra orta)
 • Kensho OnoTōru Nayuki olarak (ön sıra sol)
 • Arthur LounsberyKaito Tsukigami olarak (ön sıra sağda)
 • Yoshimasa HoşoyaSho Tengeji olarak (orta sıra sağda)
 • Tomoaki MaenoShū Koga olarak (orta sıra solda)
 • Junichi SuwabeTakashi Ōtori olarak (sol arka sıra)
 • Daisuke HirakawaTsubasa Hiiragi olarak (sağ arka sıra)

Şovun 'Team Hiiragi' için ek oyuncularDahil etmek:

 • Nobuhiko OkamotoRui Tatsumi olarak
 • istersen kalolarakSAHİP OLMAKVatarice
 • Kazuyuki OkitsuSeishiro Inumine olarak
 • KENNIzumi Toraishi olarak
 • Yoshitsugu MatsuokaAkira Ugawa olarak

Daha önce resmi web sitesiakış14 Ağustos'ta anime için iki tanıtım videosu.

Orijinal bir plana sahip animeRin Hinata'yıldızlar gibi parıldayan' lise öğrencileri hakkında şakşak bir gençlik komedisidir. Hikaye, Yūta Hoshiya'nın şov dünyası faaliyetlerine, özellikle müziğe odaklanan bir okul olan Ayana Akademisi'ne girmesiyle başlar. Akademi, müzik bölümünde en yüksek notları olan üç öğrenciden oluşan bir gruba sahiptir ve bunlar Kao Kai (Kiraz Çiçeği Çiçek Derneği) olarak bilinir. Bu organizasyon, akademide hiyerarşinin en üstünde yer almaktadır.

Müzik bölümüne girmenin kestirme yolu, doğrudan üyeler tarafından öğretilen Star Frame sınıfına girmek ve onlar tarafından tanınmaktır. Ne yazık ki, kendi sorunları nedeniyle, öğrenciler Tōru, Kaito, Shō, Shū ve Yūta, müzik bölümü için aday olmaya bile zorlanıyorlar. Ancak şans eseri bu beşli, Kao Kai üyesi Ōtori tarafından fark edilir ve onun ilgisini çekerler.

Shunsuke Tada(Kuroko'nun Basketbolu,Tenisin Prensi) yönlendiriyorC-İstasyon(Dragonar Akademisi), veSayaka Haradadizi senaryolarından sorumludur.Asami Watanabekarakterleri tasarlıyor. Tadako (Arashi'nin 'Love so sweet', 'Monster') dans sekanslarından sorumludur.

O zamanlar(Kardeşler Çatışması,Tokyo Kuzgunlarıtema şarkıları) açılış tema şarkısı 'Dreamer'ı seslendirecek ve Gero'nun açılış şarkısını içeren tek CD'si 21 Ekim'de piyasaya çıkacak. Seslendirme sanatçıları Natsuki Hanae, Kensho Ono, Arthur Lounsbery, Yoshimasa Hosoya ve Tomoaki Maeno bitiş tema şarkısını seslendirecek 'Team Ōtori' birimi olarak 'Seishun Geri Sayım'.

[Aracılığıyla ota-suke ]