Steins;Gate 0 Videoları Kagari Shiina'yı Tanıtın

Steins;Gate 0 Videoları Kagari Shiina'yı Tanıtın

Kız, 10 Aralık'ta çıkması planlanan görsel romanın 'hikayesinin anahtarını elinde tutuyor'

5pb.Oyunlar başlamak yayın Akışı Pazartesi günü, devam filminin 'hikayesinin anahtarını elinde tutan kız' Kagari Shiina'yı tanıtan iki video klipoyun Steins;Kapı 0. İlk videoda Rintarō Okabe Kagari ile tanışırken, ikinci videoda Kagari ve Suzuha geçmişe bir yolculuğa çıkıyor.

Steins;Kapı 0 olacakDahil etmeküç kişiden hikayelerSteins kapısıromanlardan ve bazı drama CD'lerinden.Chiyomaru Şikuraplanlamadan sorumlu ve oyun için orijinal konsepti sağladı.Tatsuya Matsubaraoyun üretiyor,çömelmekbir kez daha karakter tasarımlarını sağlıyor veTakeshi Abemüziği besteliyor.Naotaka Hayashi,Toru Yasumoto,Masashi Takimoto, ve Tsukasa Tsuchiya senaryoyu yazıyor.bana göre(Steins;Kapı)performansaçılış şarkısı ve Zwei (Robotik;Notlar) dır-dirperformansbitiş tema şarkısı.

buOyun istasyonu3 ve PlayStation 4 sürümleri 7.800 Yen (yaklaşık 65 ABD Doları) ve PlayStation Vita sürümü 6.800 Yen (57 ABD Doları) 10 Aralık'ta satışa sunulacak. Steins;Gate 0'ın bir anime uyarlaması da yeşil ışık yaktı. Oyun, PlayStation 4'teki orijinal Steins;Gate görsel romanının HD yeniden düzenlenmiş versiyonu için bir indirme koduyla birlikte gelecek. HD bağlantı noktasını ayrıca satma planı yok.BÜYÜCÜLERve 5pb. Orijinal Steins;Gate görsel romanını 2009'da Xbox 360'ta yayınladı ve şirketler daha sonra oyunu PC, PlayStation Portable, PlayStation 3, PlayStation Vita ve akıllı telefonlara taşıdı. Oyun, 2011'de Xbox 360, PlayStation Portable, PlayStation 3 ve PlayStation Vita'nın yanı sıra akıllı telefonlarda piyasaya sürülen Steins;Gate Hiyoku Renri no Darling adlı bir hayran diskine ilham kaynağı oldu. JAST ABDyayınlananGeçen yıl PC için Kuzey Amerika'daki orijinal oyun, PQube iseyayınlananBu yıl PlayStation 3 ve PS Vita için Avrupa ve Kuzey Amerika'daki oyun.

Orijinal oyun, 2011'de bir televizyon animesine ve 2013'te TV dizisine bir sonsöz olarak hizmet veren orijinal bir filme ilham verdi.FUNimation Eğlencesahip olmaklisanslı ikisi birdentelevizyon dizisi ve film.