Street Fighter V'in Yeni Fragmanı, Ekran Görüntüleri, Karakter Sanatı, Detaylar Açıklandı

Street Fighter V'in Yeni Fragmanı, Ekran Görüntüleri, Karakter Sanatı, Detaylar Açıklandı

PS4, PC için Londra sahnesine sahip dövüş oyunu, yeni V-Gauge

CAPCOMStreet Fighter V hakkında yeni bir savaş sistemi fragmanı, karakter çizimi, ekran görüntüleri ve daha fazla bilgi ortaya çıktıOyun istasyonu4 ve bilgisayaroyunPerşembe günü.

Oyun, daha önce açıklanan Çin sahnesinin yanı sıra Londra'da yeni bir sahneye sahip olacak. Ek olarak oyun, karakterlerin V-Reversals ve V-Triggers kullanmasına izin verecek yeni bir 'V-Gauge' içerecek. Her karakterin ayrıca benzersiz bir V-Skill'i olacak.

Chun-Li V-Ters ÇevirmeChun-Li V-Tetikleyici

V-Tetikleyici ve EX Göstergeleri

CAPCOM ayrıca şu ana kadar onaylanan dört oynanabilir karakter için karakter çizimi yayınladı: Ryu, Chun-Li, Nash ve M. Bison (aşağıdaki galeriye bakın).

CAPCOM, oyun için gecikmeyi azaltmak ve PC ile PS4 arasında çapraz oyuna izin vermek için tasarlanmış tescilli bir çevrimiçi 'kagemusha' net kodu kullanıyor.

CAPCOM yayınlandı Sokak Dövüşçüsü IV 2008'de Japon oyun salonlarında, 2009'da PlayStation 3 ve Xbox 360'ta ve daha sonraMicrosoftO yıl Windows. Dahil olmak üzere birçok genişletilmiş baskı yayınlandı. Süper Sokak Dövüşçüsü IV , Super Street Fighter IV: Arcade Sürümü 2010 yılında ve Ultra Sokak Dövüşçüsü IV Haziranda.

sfv-karakter-sanat-ryu sfv-karakter-sanat-mbison sfv-karakter-sanat-nash 01-ryu-vtrigger.png 02-ryu-vtrigger-fireball.png 03-ryu-vtrigger-kritik-art.png 04-bison-vtrigger.png 05-bison-punch.png 06-bizon-scissor-kicks.png 07-nash-vtrigger.png 08-nash-knee.png 09-nash-punch.png 10-chunli-vtrigger.png 11-chunli-fireball.png 12-chunli-critical-art.png 13-ryu-kick-hud-on-.png 14-ryu-shoryuken-hud-on-.png 15-bison-punch-hud-on-.png 16-bizon-jump-kick-hud-on-.png 17-nash-sweep-hud-on-.png 18-nash-kritik-art-hud-on-.png 19-chunli-punch-hud-on-.png 20-chunli-vreversal-hud-on-.png
sfv-karakter-sanat-chun-li sfv-karakter-sanat-ryu sfv-karakter-sanat-mbison sfv-karakter-sanat-nash 01-ryu-vtrigger.png
02-ryu-vtrigger-fireball.png 03-ryu-vtrigger-kritik-art.png 04-bison-vtrigger.png 05-bison-punch.png 06-bizon-scissor-kicks.png
07-nash-vtrigger.png 08-nash-knee.png 09-nash-punch.png 10-chunli-vtrigger.png 11-chunli-fireball.png
12-chunli-critical-art.png 13-ryu-kick-hud-on-.png 14-ryu-shoryuken-hud-on-.png 15-bison-punch-hud-on-.png 16-bizon-jump-kick-hud-on-.png
17-nash-sweep-hud-on-.png 18-nash-kritik-art-hud-on-.png 19-chunli-punch-hud-on-.png 20-chunli-vreversal-hud-on-.png