Street Fighter V, Juri'yi Kadroya Ekledi

Street Fighter V, Juri'yi Kadroya Ekledi

Ibuki, Cammy, Laura için Premium Yaz kostümü DLC'si, 26 Temmuz'da Juri ile birlikte sunulacak

ResmiOyun istasyonu Youtubekanalı, 26 Temmuz'da indirilebilir bir karakter olarak piyasaya sürülecek olan oyun için yeni bir karakter olan Juri'yi içeren Street Fighter V için Perşembe günü bir video yayınlamaya başladı. Karakter, bu hafta San Diego Comic Con'daki Street Fighter V standında oynanabilir.

Juri, seriye şu şekilde giriş yaptı:Süper Sokak Dövüşçüsü IV2010 yılında.

Resmi ABD PlayStation blogu ayrıca meydana çıkarmak Perşembe günüCAPCOM26 Temmuz'da Ibuki, Cammy ve Laura için Premium Yaz kostümü DLC'sini sunmaya başlayacak.Sony meydana çıkarmakgeçen Aralık ayındaki PlayStation Experience etkinliğinde, 2016'da lansmandan sonra altı ek karakter daha yayınlanacak: Alex, Guile, Ibuki, Balrog, Juri ve Urien. Bunlardan CAPCOM, ilk beş için çıkış tarihlerini yayınladı veya açıkladı, yalnızca Urien çıkış tarihi olmadan kaldı.

CAPCOM, oyunun ücretsiz 'The Shadow Falls' hikaye genişletme DLC'sini 1 Temmuz'da yayınladı.

Street Fighter V, Street Fighter dövüş oyununa en son giriştir.franchise. Oyun yeni içerir özellikleri V-Reversal hareketleri ve özel bir V-Trigger modu gibi. Oyunsevk edildi16 Şubat'ta Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 ve PC için (üzerindenBuhar).

Oynanabilir karakterler arasında Ryu, Ken, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy, Birdie, Vega, Karin Kanzuki, Necalli, Rainbow Mika, Zangief, Laura, Rashid, Dhalsim ve F.A.N.G. Oyunbaşlatılan16 oynanabilir karakterden oluşan bir çekirdek ile.