Street Fighter V Oyun Gönderileri Ibuki Tanıtım Fragmanı

Street Fighter V Oyun Gönderileri Ibuki Tanıtım Fragmanı

Seri gazisi geri döndü Sokak Dövüşçüsü V DLC karakteri olarak

CAPCOMresmi sokak dövüşçüsü Youtubekanal başladı yayın Akışı Pazar günü Ibuki için bir tanıtım fragmanı.

Fragman, Ibuki'nin oynanabilir bir karakter olarak ne zaman ekleneceğini açıklamadı. CAPCOM daha önce katma Alex ve Guile sırasıyla Mart ve Nisan aylarında DLC karakterleri olarak oyuna geliyor.

Street Fighter V, Street Fighter dövüş oyunu serisinin en yeni oyunudur. Oyunsevk edildi16 Şubat'ta Kuzey Amerika ve Avrupa'daOyun istasyonu4 ve PC (aracılığıylaBuhar).Oyunbaşlatılan16 oynanabilir karakterden oluşan bir çekirdekle - dördü seride yepyeni: Ryu, Ken, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy, Birdie, Vega, Karin Kanzuki, Necalli, Rainbow Mika, Zangief, Laura, Rashid, Dhalsim ve F.A.N.G.

Sony meydana çıkarmak6 Aralık'taki PlayStation Experience etkinliğinde, 2016'da lansmandan sonra piyasaya sürülecek altı ek karakterin arasında şunlar yer alıyor: Alex, Guile, Ibuki, Balrog, Juri ve Urien.

Oyuncular, karakterleri oyun yoluyla ücretsiz olarak kazanabilirler, ancak oyuncular yeni karakterleri piyasaya çıkar çıkmaz almak için 2016 Season Pass'i de satın alabilirler.

CAPCOMmeydana çıkarmakHaziran ayında oyun serisinin ilk 'sinematik hikaye deneyimi' ile ücretsiz bir genişleme yayınlayacağını söyledi. Genişlemenin hikayesi ağırlıklı olarak M. Bison ve Shadaloo'ya odaklanacak ve Street Fighter IV ile Street Fighter III arasında gerçekleşecek.

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]