Street Fighter V, Rainbow Mika'yı Ekliyor

Street Fighter V, Rainbow Mika'yı Ekliyor

Karakter ilk ortaya çıktısokak dövüşçüsü alfa3

resmi ABDOyun istasyonuBlog ilan edildi Perşembe günü Rainbow Mika'nın (R. Mika)sokak dövüşçüsü alfa3, Street Fighter V'de oynanabilecek. Blog, bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı:

Blog, R. Mika'nın yeteneklerini şöyle anlatıyor:

V-Beceri: Mikrofon Performansı

R. Mika güvenilir mikrofonunu çıkarır ve kalabalığa yürekleri hoplatan bir monolog verir. Düğmeler ne kadar uzun basılı tutulursa, normal ve özel atışları o kadar güçlü olur!Monolog durumu sırasında, rakibinden bir vuruşu emebilir ve herhangi bir zamanda düğmeleri bırakarak konuşmayı iptal edebilir ve mikrofonu rakibe fırlatmasına neden olabilir.

V-Tetikleyici: Nadeshiko (3 Varyasyon)

Şimdi bu güreş! V-Tetikleyici aktivasyonu sırasında tutulan yöne bağlı olarak, R. Mika'nın sadık takım arkadaşı, rakibe farklı açılardan şaşırtıcı, yüksek uçan bir saldırı yapacak: tarafsız (yukarıdan vücut sıçraması), geri çekilme (önden düşme) ), ileri tutun (arkadan tekme atın).

Şimdiye kadarki diğer oynanabilir karakterler Dahil etmek Ryu, Ken, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy, Birdie, Vega ve Necalli. Oyun, dördü oyun için yepyeni olan 16 oynanabilir karakterden oluşan bir çekirdekle başlayacak.franchise- ve sürekli olarak daha fazlasını ekleyecektir.

Street Fighter V, Street Fighter dövüş oyunu serisinin en yeni oyunudur. Oyun yeni içerir özellikleri V-Reversal hareketleri ve özel bir V-Trigger modu gibi. oyunarduvazPlayStation 4 ve PC'de piyasaya sürülmek üzere (aracılığıylaBuhar) ilkbahar 2016 yayın penceresinde.

23 Temmuz'da bir beta testinin başlaması gerekiyordu, ancakCAPCOM kapalısunucu sorunlarının hemen ardından yapılan test, oyunu birçok oyuncu için erişilemez hale getirdi. Şirket, nihai lansmandan önce hala üç beta testi olacağına söz verdi.

Oyunun ilk sürümü, CAPCOM'un oyun için yapacağı tek fiziksel disk sürümü olacak. CAPCOM, tüm lansman sonrası bakiye ve sistem güncellemelerini ücretsiz hale getirecek ve gelecekteki tüm oynanabilir karakter listesi güncellemeleri, Fight Money adlı oyun içi para birimi aracılığıyla veya bunları hemen almak için gerçek parayla özel premium Zenny para birimi satın alarak kazanılabilir.