Street Fighter V Videosu Yeni Karakter Necalli'yi Tanıttı

Street Fighter V Videosu Yeni Karakter Necalli'yi Tanıttı

Ön sipariş beta, oyunun çıkış stratejisi de özetlendi

CAPCOMPazar günü Evolution 2015 Şampiyonası Serisi sırasında bir video ile Necalli adlı yeni bir Street Fighter V karakterini tanıttı. Necalli, dövüş oyununa yepyeni bir karakterfranchise.

resmi AmerikanOyun istasyonuBlog tarif eder karakter:

Gizemli bir geçmişe sahip olan Necalli, rakiplerini gaddarlaştırmak için vahşi, hayvani bir dövüş stili kullanır. Tüm saldırıları, rakiplerine maksimum acı vermek için savaşın sıcağında dövüldüğü için burada incelik yok. Bununla birlikte, çılgın savaşçının yüzeyinin altında, V-Tetikleyici aktivasyonu üzerine serbest bırakılan gizli bir deha yatıyor.

V-Beceri: Doruğa Çıkan GüçNecalli iki yumruğuyla yere vurur ve yerden rakibe zarar veren bir patlama yaratır. Oyuncular joystick'i sola, sağa tutarak veya nötr konumda bırakarak patlamanın kat ettiği mesafeyi kontrol edebilir ve rakiplerine uzaktan baskı yapmasına izin verebilir.

V-Tetikleyici: Torrent of Power

Necalli, saç rengini bozan ve kısa bir süre için kişiliğini tamamen değiştiren gizemli bir enerjiyi kanalize eder. Güçlendirilmiş durumundayken yeni kombinasyonlara, yeni çerçeve verilerine ve hatta yeni bir Critical Art'a erişim kazanır!

Street Fighter V Yürütücü YapımcıYoshinori Onoayrıcaima etti8 Temmuz'da yeni bir karakterle görüşecek ve CAPCOM'un Ekim ayında gerçekleşecek olan Brazil Games Show'da oyun için yeni bir karakter açıklayacağını belirtti.

Blog ayrıca daha önce duyurulanların ayrıntılarını da ortaya koyuyor.betaoyun için. Beta, Perşembe günü saat 18:00'de başlayarak beş gün boyunca devam edecek. PT. Beta başlangıçta oynanabilir karakterler olarak yalnızca Ryu, Chun-li, Nash ve M. Bison'ı içerecek, ancak Cumartesi günü Cammy ve Birdie'yi ekleyecek. Beta, yalnızca oyunu PlayStation 4 için ön sipariş verenlere açıktır. CAPCOM, oyunu PC için ön sipariş verenler için bu sonbaharda ayrı bir beta yayınlayacak.

CAPCOM ayrıca ilan edildi Cumartesi günü Evolution 2015 Şampiyonası Serisinde bir panel sırasında Street Fighter V için yayın stratejisi. Oyunun ilk sürümü, CAPCOM'un oyun için yapacağı tek fiziksel disk sürümü olacak. CAPCOM, tüm lansman sonrası bakiye ve sistem güncellemelerini ücretsiz hale getirecek ve gelecekteki tüm oynanabilir karakter listesi güncellemeleri, Fight Money adlı oyun içi para birimi aracılığıyla veya bunları hemen almak için gerçek parayla özel premium Zenny para birimi satın alarak kazanılabilir. Oyun, dördü franchise için yeni olan 16 oynanabilir karakterden oluşan bir çekirdekle başlayacak ve sürekli olarak daha fazlasını ekleyecektir.

CAPCOM daha önce Street Fighter IV için sistem ve liste güncellemelerini birden fazla fiziksel ve çevrimiçi sürümde yayınladı.Süper Sokak Dövüşçüsü IVve Super Street Fighter IV: Arcade Sürümü.

Street Fighter V, Street Fighter dövüş oyunu serisinin en yeni oyunudur. Oyun yeni içerir özellikleri V-Reversal hareketleri ve özel bir V-Trigger modu gibi. oyunarduvazPlayStation 4 ve PC'de piyasaya sürülmek üzere (aracılığıylaBuhar) ilkbahar 2016 yayın penceresinde.

Oyun şimdiye kadar meydana çıkarmak Londra ve Çin'de belirlenen aşamalar. Diğer oynanabilir karakterlerDahil etmekRyu, Ken, Chun-Li, Nash, M. Bison, Cammy ve Birdie.

CAPCOM, Street Fighter IV'ü 2008'de Japon oyun salonlarında, 2009'da PlayStation 3 ve Xbox 360'ta ve daha sonraMicrosoftO yıl Windows. 2010'da Super Street Fighter IV, Super Street Fighter IV: Arcade Edition ve Haziran'da Ultra Street Fighter IV dahil olmak üzere birçok genişletilmiş sürüm yayınlandı.

Güncelleme: Dizi yapımcısı Yoshinori Ono, 'Street Fighter V hakkında bilmeniz gereken beş şeyi' vurgulamak için başka bir video yayınladı.