Suçlamak! Yaklaşan Filme Dayalı HTC Vive VR Demosunu Alır

Suçlamak! Yaklaşan Filme Dayalı HTC Vive VR Demosunu Alır

Film Japonya'da vizyona giriyor, dünya çapında yayınlanıyorNetflix20 Mayıs'ta

HTCCuma günü, HTC Vive VR ekipmanını Pazar gününden itibaren tanıtacak mağazaların,Tsutomu Nihei'sSuçlamak!manga.Çokgen Resimleri, yaklaşan CG animesi için animasyon stüdyosufilmmangaya dayanan, gösteri için HTC ile işbirliği yapıyor ve filmden varlıkları içerecek.

Demoda oyuncular baş karakter Killy rolünü üstlenecek ve çevreyi onun bakış açısından görüp hareket edebilecekler. Oyuncular, VR ekipmanının el kumandalarını kullanarak Killy'nin Yerçekimi Işın Vericisini de çalıştırabilecekler. Pazar günü HTC Vive için demoları olacak mağazaların listesi, HTC's alan .

Film daha sonra 20 Mayıs'ta iki haftalık sınırlı bir katılımla Japon sinemalarında gösterime girecek.Netflix20 Mayıs'ta dünya çapındaNetflix daha önceakışŞubat ayındaki filmin İngilizce altyazılı bir fragmanı ve bir diğeri tanıtım videosu Martta.

Müzik grubumelek(Sidonia Şövalyeleri) 'seni arıyor' tema şarkısını seslendiriyor. Filmlerorjinal Film MüziğiDaha önceki Knights of Sidonia için bir Blu-ray Disk kutusuyla birlikte 17 Mayıs'ta satışa çıkacak veSidonia Şövalyeleri: Dokuzuncu Gezegen için Savaşanime.

Hiroyuki Seshita(Sınıf), daha önce Nihei'nin Knights of Sidonia manga serisinin anime uyarlamasını yöneten kişidir.yönetmenlikPolygon Pictures'daki film. Nihei, filmin senaryosunu ve karakter tasarımını kendisi yapıyor ve aynı zamanda 'yaratıcı danışman' olarak da hizmet veriyor.

Filmin resmi sitesinde yepyeni bir hikaye anlatılıyor:

Uzak teknolojik gelecekte, medeniyet nihai Net tabanlı formuna ulaştı. Geçmişteki bir 'enfeksiyon', otomatik sistemlerin düzensiz çalışmasına neden oldu ve bu da kendisini her yöne sonsuzca kopyalayan çok seviyeli bir şehir yapısıyla sonuçlandı. Artık insanlık şehrin kontrollerine erişimini kaybetti ve Safeguard olarak bilinen savunma sistemi tarafından avlanıp temizlendi. Şehrin küçücük bir köşesinde, Elektro-Balıkçılar olarak bilinen küçük bir yerleşim bölgesi, Koruma Tehdidi tehdidi ile azalan gıda kaynakları arasında sıkışıp kalmış, nihai olarak yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Zuru adında bir kız, köyü için yiyecek bulmak için bir yolculuğa çıkar, ancak bir gözetleme kulesi onu algıladığında istemeden kıyamete neden olur ve tehdidi ortadan kaldırmak için bir Koruma Paketi çağırır. Arkadaşları ölü ve tüm kaçış yolları kapatılmışken, onu kurtarabilecek tek şey Killy'nin ani gelişidir.Gezgin, dünyaya düzeni geri getirmenin anahtarı olan Net Terminal Genleri arayışında.

Nihei, bilim kurgu aksiyon hikayesi Blame'i başlattı! ilk manga serisi olarakKodanşaAylık Öğleden Sonra dergisi 1997'de çıktı ve 2003'te sona erdi.TokyopopKuzey Amerika'da 10 ciltlik mangayı yayınladı. Kodansha, 2015 yılında Japonya'da altı ciltlik manganın yeni bir 'usta baskısını' yayınladı. Dikeyserbest bırakmakmanganın bu yeni versiyonu İngilizceydi ve ikinci cildi Aralık ayında gönderdi.

Manga tarafından yazılan yeni bir roman uyarlaması alıyor.Çekici Ubukata(Kabuktaki Hayalet Yükseliyor,Psiko-Pass 2seri kompozisyon). Dizi aynı zamanda şu bilim kurgu yazarları tarafından yazılan kısa öykülerden oluşan bir antolojiye de ilham veriyor: Issui Ogawa (Zamanın Kumlarının Efendisi), Nozomu Kuoka ( kaçış hızı hafif roman serisi), Tobi Hirotaka (Autogenic Dreaming: Röportaj ile Bulutların Sütunları), Denpō Torishima (Kaikin no Tada) veMado Nozaki(Babil, bil).

Filmin kendisi de sanatçının manga uyarlamasına ilham veriyor.Kotarō Sekine(Ninja Avcısı Öldürür) oçıkış yaptı26 Nisan'da.

Kaynak: Animeler! Animeler! (Katsunori Takahashi)