Suikast Sınıfı Spinoff Anime Koro Öğretmen Görevi! 23 Aralık'ta Yayın Başlıyor

Suikast Sınıfı Spinoff Anime Koro Öğretmen Görevi! 23 Aralık'ta Yayın Başlıyor

Japonya'dadTV, UULA, diğer hizmetler

2017 yılının ilk sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıklıyor kiKoro Öğretmen Görevi!animediziler23 Aralık'ta yayına başlayacak.Jo AotoveKizuku Watanabe'sKoro-sensei Q!(Koro Teacher Quest!) mangasıdTV, UULA ve diğer hizmetler.

Watanabe ve AotobaşlamakKoro-sensei Q! bir yan ürünü olan mangaYusei Matsui'sSuikast Sınıfımanga, Shueisha'nınSaikyo Atlamadergisinde Ekim 2015'te yayınlandı. Koro-sensei Q!'da Koro-sensei, kılıç ve büyücülük dünyasında bir iblis kraldır. Shueisha, manganın ilk derlenmiş cildini 4 Temmuz'da yayınladı.

Koro Teacher Quest'e dayanan bir anime! manga (soldaki resimde) zatentaramaileAnsatsu Kyōshitsu: 365-Nichi no Jikan(Suikast Sınıfı Filmi: 365 Gün) anime derleme filmi. Filmler Kasım ayında Japonya'da gösterime girdi.Koro Teacher Quest'in yeni anime serisi! şu an sinemalarda olan kısa anime filminin devamı niteliğinde olacak. Haftalık Shonen Jump, gelecek sayılarda dizi hakkında yeni bilgiler ortaya çıkaracak.

Fuji Creative'in İngilizce web sitesinde daha öncelistelenmişKoro Öğretmen Görevi! 10 dakikalık 12 bölümlük anime.

Assassination Classroom mangasına dayanan ilk 22 bölümlük televizyon anime dizisinin prömiyeri Ocak 2015'te Japonya'da yapıldı ve ikinci sezon Ocak 2016'da prömiyer yaptı ve Temmuz'da sona erdi. Manga, Mart ayında Shueisha'nın Weekly Shonen Jump'ında sona erdi.

Orijinal manga daesinlenilmiş ikiikincisi 25 Mart'ta Japonya'da gösterime giren canlı aksiyon filmleri.