Suki ni Naru Sono Shunkan o: Kokuhaku Jikkō Iinkai Filminin Açılış Videosunda Trysail'in Şarkısı Var

Suki ni Naru Sono Shunkan o: Kokuhaku Jikkō Iinkai Filminin Açılış Videosunda Trysail'in Şarkısı Var

2. anahtar görsel, 2. satış öncesi bilet bonusu da açıklandı

resmi web sitesiSuki ni Naru Sono Shunkan o: Kokuhaku Jikkō Iinkai(beni seveceğin anı bekliyorum. İtiraf Yürütme Kurulu), ikinci animefilmesinlenerekBal İşlerimüzik grubunun Kokuhaku Jikkō Iinkai ~Renai Series~ (İtiraf Yürütme Komitesi ~Aşk Serisi~) Vocaloid şarkıları, gönderildi Cuma günü filmin açılış videosu.


Web sitesi ayrıca Cuma günü ikinci önemli görseli yayınladı:

HoneyWorks, seslendirme sanatçısı grubuyla işbirliği yapıyorDeneyinYelken'Senpai'de. - yukarıda duyulan filmin açılış şarkısı. Ayrıca TrySail üyesi ve baş seslendirme sanatçısıMomo Asakurahenüz isimsiz bir şarkı söylüyorşarkı eklefilm için. Şarkı onun solo çıkışı. ' için teksempai' 14 Aralık'ta satışa çıkacak.

29 Ekim'den itibaren, ülke çapındaki katılımcı tiyatrolar, stoklarla sınırlıyken 1.100 yen (yaklaşık 11 ABD Doları) karşılığında ikinci bir bonus öğe, orijinal bir bilet sahibi/kalem kutusu ile ön satış biletleri sunuyor.

TrySail, Momo Asakura'dan sonra kuruldu.Shiina Natsukawa, veSora Amamiya2.yi geçtiMüzik Ray'nSüperSeiyu2011'de seçmeler. (Önceki seslendirme sanatçısı grubuküreilk Music Ray'n Super Seiyū Audition adaylarından geldi.) TrySail şimdidengerçekleştirilentemaşarkılariçinDenpa Kyōshi - O Nihai Bir Öğretmendir,sınıf krizi,Koyomimonogatari, veLise Filosu.

Film aslenarduvazbu yaz açılacak amaitti17 Aralık'a geri dönelim.

Oyuncular şunları içerir:

Momo Asakura, Hina Setoguchi rolünde (sağ üstteki görselde)
Natsuki HanaeKotaro Enomoto olarak (yukarıdaki görselde sol üstte)
Tsubasa Yonagaas Koyuki Ayase (yukarıdaki görselde sol altta)
Yoshimasa HoşoyaKen Shibazaki olarak
Yoshitsugu MatsuokaKodai Yamamoto olarak
Nao ToyamaArisa Takamizawa olarak
Hiroşi KamiyaYu Setoguchi olarak
Haruka TomatsuNatsuki Enomoto olarak
Yuuki KajiSota Mochizuki olarak
sen Asumi'sinAkari Hayasaka olarak
Kenichi SuzumuraHaruki Serizawa olarak
Aki ToyosakiMio Aida olarak
Sora Amamiya olarakSena Narumi
Hikaru MidorikawaSaku Akechi olarak
O zamanlarHamanaka Midori olarak

Hosoya, Matsuoka, Toyama ve Gero hariç tüm oyuncular önceki filmde yer aldı.

anipleksÖncedenakışTemmuz ayında film için bir teaser videosu.

Film HoneyWorks şarkıları 'Ima Suki ni Naru' (I'm Falling in Love Now) ve 'sankakuKıskançlık' (Üçgen Kıskançlık). Film, müzik grubunun Temmuz 2015'te yayınladığı üçüncü ve son albümüyle aynı ismi paylaşıyor. İlk film 'Kokuhaku Yokō Renshū' (İtiraf Provası), 'Hatsukoi no Ehon' (The Picture Book of the Picture Book) üzerine kuruluydu. İlk Aşk) ve 'Yakimochi no Kotae' (Kıskançlığa Cevap) şarkıları.

İlk filmde olduğu gibi,Tetsuya Yanagisawa(Lise,Elementallerin Bıçak Dansı) filmi yönetiyorQualia Animasyontarafından komut dosyası kapalıYoshimi Narita(Mutluluk Şarj PreCure!,Vandel Buster Pancarı).maki fuji(Blade Dance of the Elementalers, Pupa) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.

ilk filmi,Zutto Mae Kara Suki Deshita: Kokuhaku Jikkō Iinkai(grubun ilk albümüyle aynı adı paylaşan), 23 Nisan'da Japon sinemalarında gösterime girdi.Amerika Aniplex akışfilm açıkgevrek rulo4 Ekim'de Seni Hep Sevdim başlığı altında.

Gömülü video için Dennis R.'ye teşekkürler

Kaynak: MoCa Haberleri