Sunohara sou'nun Bayan bekçisi Anime'nin Tanıtım Videosu Personeli Açıkladı

Sunohara sou'nun Bayan bekçisi Anime'nin Tanıtım Videosu Personeli Açıkladı

Anime oynadığıRina Satou,Eri Kitamura,Ayane Sakurabu yaz prömiyerler

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninNekoume'ın dört panelli romantik komedi mangası Sunohara-sou'nun Bayan bekçisi(Sunohara-Sō no Kanrinin-san) başlamak yayın Akışı Cuma günü anime için yeni bir tanıtım videosu. Video, animenin kadrosunu ortaya koyuyor. Site ayrıca anime için yeni bir görsel yayınladı.

Oonuma mı(ef: bir anı hikayesi,Kader/kaleid gemisi Prisma Illya,Kokoro Bağlantısı) animenin baş yönetmenidir.Mirai Minato(Kader/kaleid gemisi Prisma Illya,Masamune-kun'un İntikamı) animeyi yönetiyorde GÜMÜŞ BAĞLANTI(Kader/kaleid gemisi Prisma Illya,cesur cadılar), ile birlikteKeisuke Inoue(Fate/kaleid liner Prisma Illya ayar yapımı, Masamune-kun'un İntikamı bölüm yönetmeni) yardımcı yönetmen olarak.Fumihiko Şimo(Haruhi Suzumiya'nın Kayboluşu, Kokoro Connect,Yeni oyun!) seri kompozisyondan sorumludur.Kazuya Hirata(Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 3rei!!,Gekijōban Fate/kaleid gemisi Prisma Illya: Sekka no Chikai) karakter tasarımlarını çiziyor.ruka kawada(Bayrağı Kırılırsa,Sipariş bir tavşan mı?) müziği besteliyor.uçan köpekmüzik prodüksiyonundan sorumludur.

anime olacakprömiyerBu yaz.Oyuncular şunları içerir:

Rina SatouAyaka Sunohara olarak

Eri KitamuraAki Shiina olarak

Ayane SakuraSunohara'nın küçük kız kardeşi Nana olarak

Satou ve Kitamura, ikinci manga cildiyle birlikte verilen drama CD'sinde de aynı rollerde rol aldılar ve Sakura, onlara şu tanıtım videosunda katıldı:ilan edildiKasım ayında televizyon animesi. (Sakura, karakterinin üçüncü manga cildindeki tanıtımından önce gelen drama CD'sinde yoktu.)

Twitter hesabı Kavradı 28 Aralık - 31 Aralık tarihleri ​​arasında, Nekoume'nin hangi Ayaka Sunohara sanatının gerçek boyutlu bir figüre dönüşeceğine karar vermek için yapılan bir anket:

Manga, daha erkeksi olmak isteyen bir ortaokul çocuğu olan Aki Shiina'yı merkez alıyor. Hikaye, Aki Shiina ve Ayaka Sunohara (Sunohara yurdunun anne bakıcısı) ile Aki'nin yaşlı kadın okul arkadaşları arasındaki ilişkileri takip ediyor.

Nekoume mangayı başlattıIchijinsha's Kol 4-Yazma Paleti dergisi 2014'te, drama CD'si ise Temmuz 2016'da manganın ikinci derlenmiş kitap cildiyle birlikte gönderildi. Ichijinsha, geçen Kasım ayında manganın üçüncü cildini yayınladı.

Kaynak: komik natalie