Super Dragon Ball Heroes: World Mission Switch Game Yeni Karakteri Ortaya Çıkardı

Super Dragon Ball Heroes: World Mission Switch Game Yeni Karakteri Ortaya Çıkardı

Oyun Japonya'da 4 Nisan'da çıkıyor

Derginin bu yılki altıncı ve yedinci sayısı,Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü, 'Shiiras' adlı yeni bir karakterin (adın yazılışı onaylanmadı) hikaye modunda görüneceğini açıkladı.Bandai Namco Eğlence'sSüper Dragon Ball Kahramanları: Dünya Misyonu oyunuNintendoDeğiştirmek.

Shiiras, Galaktik Devriye logosunu taşıyan gizemli bir savaşçıdır. Trunks ve Supreme Kai of Time ile savaşır ve oyunun hikaye modunun anahtarıdır. Bu sayı, 'Kendi adaletimi yerine getireceğim' diyen karakter için bir slogan içeriyordu.Toyotaro(Dragon Ball Süper manga sanatçı) karakteri tasarladı.

oyun olacakbaşlatmak4 Nisan'da Japonya'da.Oyun, Super Dragon Ball Heroes: Universe Mission'ın ilk iki versiyonunun yanı sıra ilk sekiz Super Dragon Ball Heroes arcade kart oyunundan 1.160 kart ve 350 karakter içerecek. Oyun, Super Dragon Ball Heroes arcade oyununun iki ekranlı oynanışını taklit eden bir bölünmüş ekran moduna sahip olacak ve ayrıca yediye yedi savaşa sahip olacak.

bu En son Bandai'nin 8 Mart'ta Japonya'da oyun salonlarında piyasaya sürdüğü Super Dragon Ball Heroes: Universe Mission, oyun serisinin bir parçasıdır. Oyunlar bir tanıtım animesine ilham verdi. proje Temmuz ayında iki bölümle giriş yaptı. Altıncı bölüm 22 Aralık'ta başladı.

Bandai Namco Oyunları piyasaya sürülmüşilkEjder topuKahramanlar: Nihai Görevoyun, 2013'te Dragon Ball Heroes oyununun bir Nintendo 3DS portu. Bandai Namco Games, Dragon Ball Heroes: Ultimate Mission 2 Nintendo 3DS oyununu 2014'te ve Dragon Ball Heroes: Ultimate Mission X'i piyasaya sürdü. oyun Nisan 2017'de 3DS için.

Kaynaklar: Haftalık Shonen Jump sayısı 6-7, 4Oyuncular


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.