Super Sonico Anime'nin İlk Reklamı 6 Ocak'ta Yayınlandı

Super Sonico Anime'nin İlk Reklamı 6 Ocak'ta Yayınlandı

Anime'nin açılış tema şarkısına yer vereceknitro artımaskot kız

Midilli Kanyonubaşlamak yayın Akışı yaklaşan anime uyarlaması için ilk televizyon reklamınitro artıSuper Sonico maskotu,SoniAni: Animasyon Süper Sonico-, Cuma gününde. Reklamda açılış tema şarkısı 'Beat Goes On!' başlık karakterine göre.

Videoda Super Sonico kendini tanıtıyor ve animenin 6 Ocak'ta prömiyer yapacağını açıklıyor.AT-X,Tokyo MX TV,televizyonu arıyorum,KBS Kyoto,TV Aichi, ve BS 11 kanalları. Ayrıca şu adreste de mevcut olacak:Niconicove Ocak ayında dAnime Store siteleri.

süper ses
Doğum Yeri: Muashino Şehri, Tokyo
Doğum tarihi: 14 Ekim 2006 (18 yaşında)
Kan grubu: A
Yükseklik: 158 cm (5 fit, 2 inç)
Üç boyut: B90 - W57 - H87
Hobiler: Banyo yapmak, kedilerle oynamak, oyunlar
Yetenekler: Gitar, aşçılık (Japon mutfağı)
En sevdiği yiyecekler: Ramen (domuz rostosu), acıbadem kurabiyesi

Nitroplus tarafından düzenlenen 'Nitro Super Sonic' etkinliklerinin maskot kızı 'Super Sonico', başrolde kendisi oynamak ve açılış tema şarkısını seslendirmekle anılıyor. (Tema, Super Sonico'nun ilk büyük plak şirketi olacak.)Mai Goto,Mami Özaki, veRyota TakeuchiAna kadroyu grup lideri/basçı Suzu Fujimi, davulcu Fūri Watanuki ve yönetici Kitamura olarak tamamlayın.Hisako KanemotoŌka çalarkenKikuko InoueSonico'nun büyükannesini oynuyor.Suzu Fujimi
Doğum Yeri: Chiyoda Ward, Tokyo
Doğum tarihi: 14 Şubat
Kan grubu: AB
Hobiler: Lisanssız bir güzellik uzmanı oynamak, diğerleri
Yetenekler: Profesyonel güreş (özellikle düşme vuruşu)
En sevdiği yiyecekler: Kavun
Furi Watanuki
Doğum Yeri: Takamatsu Şehri, Kagawa Eyaleti
Doğum tarihi: 13 Haziran
Kan grubu: Gizli
Hobiler: Yemek yemek
Yetenekler: Davul
En sevdiği yiyecekler: Domuz çöreği

Kenichi Kawamuraanimeyi yönetiyorStüdyo BeyazFOX (Steins kapısı,Katanagatarca,Şeytan Yarı Zamanlayıcıdır!).Yousuke Kurodasenaryoları yazıyor veMasafumi Tamurakarakterleri tasarlıyor.

Super Sonico'nun arka hikayesinde, üniversite öğrencisi olmasına rağmen zaten bir fotoğraf çekimi modeli, oyun karakteri ve müzisyen. Ayrıca vokalist ve gitarist olarak 'Daiichi Uchū Sokudo' (Uzaydaki En Hızlı Hız) adlı üç parçalı bir kız grubunun bir parçasıdır. (Grup, animenin bitiş tema şarkısını seslendirir.)

karakter zatenesinlenilmişkendi oyun serisi ve figürleriiçermek1/2 ölçekli dev bir heykel. Süper Sonico dagörüneniçindeNamco Bandai Oyunları' için Süper Kahraman ChronicleOyun istasyonu3 ve PS Vita sistemlerinde ve hattaterfiTHQ'nun Saints Row: The Third oyunu için.

[Aracılığıyla NicoTubeAnime ]

Görseller © Nitroplus/SoniAni Projesi