Sweet Punishment Manga, Mahkum ve Sadist Muhafız Hakkında Anime TV Alır

Sweet Punishment Manga, Mahkum ve Sadist Muhafız Hakkında Anime TV Alır

Yoshitaka Yamaya,Marie MiyakeNisan ayında yıldızSihirli OtobüsanimesiŞo Izumimanga

Bir web sitesi vardır başlatılan bir televizyon anime uyarlaması olduğunu duyurmak içinŞo IzumiTatlı Ceza (Amai Chōbatsu: Watashi wa Kanshu Senyō Pet) manga yeşil ışık yaktı.

'Aki Myojin'in önünde diz çök.' Hikaye yakın gelecek '20XX' yılında bir hapishanede geçiyor. etrafında dönerHina Saotome— masumiyetine rağmen hapsedilen bir ofis hanımı — ve zarif ama sadist gardiyan Aki Myojin. Hina'nın kalbi ve vücudu, fiziksel muayenelerden sevgilisinin hapishane ziyaretlerine kadar Myojin'in 'acımasız ama tatlı hakimiyetinin' insafına kalmıştır. Orijinal manganın başlığının alt başlığı 'Ben Muhafızın Özel Hayvanıyım' olarak tercüme edilir.

Anime şortları 1 Nisan Pazar günü saat 25:00'te (gerçek olarak 2 Nisan Pazartesi günü saat 01:00'de) prömiyer yapacak.Tokyo MXve diğer kanallar. Animenin 'ek müstehcen sahneler' içeren 'tam versiyonu' ComicFesta'da prömiyer yapacakAnime Bölgesiyayın Akışı hizmet 1 Nisan Pazar günü saat 24:00'te (geçerli olarak 2 Nisan Pazartesi gece yarısı).'Normal sürüm' için oyuncu kadrosu:

Yoshitaka YamayaAki Myojin, baş koruma olarak

Marie MiyakeHina Saotome olarak masum olmasına rağmen hapsedilen bir ofis hanımı

Yoshiki NakajimaHina'yı korumak için her şeyi yapan Kenzaki yakuza örgütünün patron yardımcısı Yamato Higa olarak

Kodai SakaHina'nın sevgilisi Kiyonori Yakumo olarak

Haruki IshiyaKenzaki yakuza örgütünün patronu Tsuyoshi Samejima olarak

Takafumi MaeuchiTakeru Igarashi, bir Kenzaki yakuza örgüt üyesi olarak

'Tam sürüm' için oyuncu kadrosu:

  • Kazuma HoşinoAki Myojin olarak
  • Yun Sachi Hina Saotome olarak
  • Undokai Yamato Higa olarak
  • Taichi ŞimonKiyonori Yakumo olarak
  • '? ? ? ?' (Habersiz) Tsuyoshi Samejima olarak
  • KokushikkokuTakeru Igarashi olarak

Mitsutaka Noshitani(Etek yok Naka wa Kedamono Deshita) animenin yönetmeni, storyboard yazarı ve teknik direktörüdür.Sihirli Otobüs.Kazuhiro Toda(Skirt no Naka wa Kedamono Deshita) dizi senaryolarını yönetiyor ve yazıyor ve 'Nanaşi' karakterleri tasarlıyor.Hisayoshi Hirasawasesi yönlendiriyorBulut22.baharatlı sirkmanga'nın yayıncısı tarafından sunulan projeyi üretiyorsuiseisha.

HAKUEY(Penisilin) animenin ilk bölümünün bitiş kartı dizisine katkıda bulunuyor.

Suiseisha'nın Clair TL Comics baskısı, 18 Şubat'ta üçüncü manga cildini yayınlayacak. Suiseisha ve Picante Circus da televizyonu sunuyor ve üretiyor. anime nın-ninHediye's 25-Sai no Joshi Kōsei: Kodomo ni wa Oshierarenai Koto Shite Yaru yo (25-Yıllık Liseli Kız: Çocuklara Öğretilmeyeni Yapacağım) manga, aynı zamanda farklı oyuncularla düzenli ve eksiksiz versiyonları olan bir Ocak animesi.

Kaynaklar: komik natalie , MoCa

Güncelleme: Manga mevcut üzerinde İngilizceKiraya vermek!Japon şirketi Papyless'ın web sitesi. Teşekkürler, Willeke .