Sword Art Online: Alicization Lycoris Game Switch Sürümünü Aldı

Sword Art Online: Alicization Lycoris Game Switch Sürümünü Aldı

Oyun ilk olarak Temmuz 2020'de PS4, Xbox One, Steam için piyasaya sürüldü

Bandai Namco EğlencePaneli sırasında ortaya çıktıAnime FuarıCumartesi günü geliştirdiğiNintendoSword Art Online'ın bağlantı noktasını değiştir: Alicization Lycoris oyun .

Oyun başlangıçta piyasaya çıktıOyun istasyonu4, Xbox One ve PC üzerindenBuharTemmuz 2020'de.Bandai Namco Entertainment America oyunu şöyle anlatıyor:

Serinin kahramanı Kirito olarak oynayın ve anime serisinin Alicization arc'ında geçen gizemli bir sanal dünya olan 'Underworld'e dalın. Destansı savaşlar, çarpıcı JRPG görselleri ve keşfedilecek geniş bir dünya; Kirito'nun en son Sword Art Online oyunundaki yolculuğu başlamaya hazır.

Sword Art Online Alicization anime serisindeki olayların ardından Sword Art Online Alicization Lycoris, Kirito'yu yapay zekaların insanlar gibi davrandığı gizemli ama tanıdık bir sanal dünya olan 'Underworld'de bulur. Oyuncular Kirito'nun kontrolünü ele geçirdikçe, seriden yürek hoplatan sahneleri yoğun dövüşlerle yeniden yaşayacaklar. Oyuncular ayrıca Eugeo, Alice, Administrator ve daha pek çok favori karakterle karşılaşacaklar. Sword Art Online: Alicization serisinin bu heyecan verici uyarlamasında Kirito ve arkadaşlarını geniş bir dünya bekliyor.

Oyuntakip ederile aynı temel hikayeKılıç Sanatı Çevrimiçi9'dan 18'e kadar olan roman ciltleri veSword Art Online: Alicizationanime. Ancak oyun, oyunla aynı rotayı izlemiyor.Sword Art Online: Alicization - War of UnderworldEkim 2019'da prömiyeri yapılan anime koşusu. Bunun yerine, oyun bu noktada kendi oyun rotasına ayrılır. Personel, orijinal içerik oluşturucuya danıştıReki Kawahara, en azından ilk yarıda orijinal hikayeyi tasvir eden bir oyun isteyen.

Kaynak: Anime Expo'da Bandai Namco Entertainment Yaz Vitrini paneli


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.