Sword Art Online Alternatif Gun Gale Online TV Animesi Açıklandı

Sword Art Online Alternatif Gun Gale Online TV Animesi Açıklandı

Yoko Hikasa,Tomori Kusunokidayalı dizi yıldızıKeiichi Sigsawaspinoff roman serisi

buKılıç Sanatı Çevrimiçi' de sahne paneliDengeki BunkoTokyo'daki Aki no Saiten 2017' (Dengeki Bunko Fall Festival 2017) etkinliği Pazar günü bir televizyon anime projesi olduğunu duyurdu.Keiichi Sigsawa'sSword Art Online Alternatifi: Gun Gale Onlineroman serisi başlıyor.

Sword Art Online Alternatifi: Gun Gale Online televizyon anime duyuru PV pic.twitter.com/vgYEKiWgMv

— mustron | pKjd (@pKjd) 1 Ekim 2017

Tomori KusunokiLlenn oynayacak veYoko Hikasadizide Pitohui olarak oynayacak.Kazuyuki OkitsuM oynayacak veChinatsu AkasakiFukaziroh'u oynayacak. Llenn ayrıca yakında çıkacak olan Sword Art Online: Fatal Bullet video oyununda oynanabilir bir karakter olacak.
Hikaye, boyundan emin olmayan ve gerçek dünyadaki insanlarla başa çıkmakta kötü olan 183 santimetre boyunda (6 fit boyunda) bir üniversite öğrencisi olan Karen Kohiruimaki'yi takip ediyor. Gun Gale Online dünyasına 150 santimetreden (5 fit) daha kısa olan ve tamamen pembe giyen avatarı Llenn ile giriyor. Pitohui'nin yanından geçen güzel, kahverengi tenli bir kadın oyuncuyla tanışır. Başardılar, ancak bir gün Pitohui, Bullet of Bullets turnuvasının bir takım Battle Royale varyasyonu olan 'Squad Jam'e katılması için ona baskı yapıyor.

sigsava (Kino'nun Yolculuğu)başlatılan2014 yılında roman serisi veKadokavaAltıncı cildi 10 Mart'ta yayınladı.

SanatçıTadadi Tamori2015 yılında bir manga uyarlaması başlattı ve Kadokawa ikinci cildi 10 Kasım'da yayınlayacak.Yen Basınsahip olmaklisanslımanga ve ilk cildi 17 Kasım'da yayınlayacak.

[Gömülü video aracılığıyla pKjd ]