Sword Art Online: Fatal Bullet Fragmanı DLC Karakterlerini Önizliyor

Sword Art Online: Fatal Bullet Fragmanı DLC Karakterlerini Önizliyor

Oyun PS4, Xbox One, PC'de mevcut

Bandai Namco EğlenceCumartesi günü, yakında indirilebilir içeriklerin yer aldığı bir fragman yayınlamaya başladı. Kılıç Sanatı Çevrimiçi: Ölümcül Kurşun Oyun istasyonu4, Xbox One ve PCoyun. Fragman, ilk DLC grubunu ve ikinci ve üçüncü gruptaki yaklaşan karakterleri vurgular.

İlk DLC grubu, 'Jūka no Hasha', aşağıdaki eklemelere sahiptir:

  • Yeni oynanabilir karakterler Yamikaze, Dyne ve Musketeer X
  • Çevrimiçi karşı mod için Ölüm Maçı Savaşı
  • Mermi Savaşı modu: Karakterlerle rastgele dövüş (yalnızca çevrimdışı oyun)
  • Yeni hikaye ve görevler
  • Yüksek seviye zorlukta zindanlar ve düşmanlar
  • Yeni karakterler, kostümler ve saç stilleri

İkinci DLC grubu, Shirley, Clarence karakterlerini içeriyor. Sword Art Online Alternatifi: Gun Gale Online . Üçüncü DLC grubu, Alice, Eugeo karakterlerini içerir. Sword Art Online: Alicization .Her DLC grubu satın alındı 1.200 içinYen Daha Fazlaancak oyuncular bir DLC Season Pass satın alarak üç DLC grubunun tümünü elde edebilirler. DLC'ler 2018 İlkbaharında indirilebilecek.

Oyun ayrıca başka karakterler de ekleyecektir. Sword Art Online Alternatifi: Gun Gale Online : Llenn, Pitohui, M ve Fukaziroh, Kahraman Savaş Modunda mevcut olacak. bu Sword Art Online Alternatifi: Gun Gale Online anime olacakprömiyerNisan içinde.

Sword Art Online: Ölümcül KurşunbaşlatılanJaponya'da 8 Şubat'ta ve Batı'daüzerinde23 Şubat.

tarafından geliştirilen oyunçukurlarkurgusal Gun Gale Online sanal gerçekliğini temel alan bir üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyunudur. Kurgusal oyun şurada yer alıyor:Kılıç Sanatı Çevrimiçi IItelevizyon anime dizisi ve Sword Art Online: Fatal Bullet, serinin Gun Gale Online tabanlı ilk oyunudur. Orijinal hafif roman yaratıcısıReki Kawaharaoyunun orijinal hikayesini denetledi. Oyuncuların seçimleri ve etkileşimi hikayenin gidişatını belirler. Oyuncular beceri ve yetenekler oluşturabilir ve yeni silahlar kullanabilir.