Sword Art Online: Hollow Fragment'ın 1 Dakikalık Reklamı Yayınlandı

Sword Art Online: Hollow Fragment'ın 1 Dakikalık Reklamı Yayınlandı

Sachi, Kibaoh ve Argo ekran görüntüleri yayınlandı

Namco Bandai Oyunlarıakış başladıikincionun için bir dakikalık reklamKılıç Sanatı Çevrimiçi: İçi Boş ParçaOyun istasyonuCuma günü Vita rol yapma oyunu.

Videoda şu diyalog yer alıyor:

Kötü adam: Seni karşılayacağım... Rafin Kofin senin gibi çürük, çürük katilleri ağırlıyor... O zaman, arkadaş Orange Players olarak, hadi gidip birini öldürelim, ha!?
Kirito: Ben Kirito'yum. Sen kimsin?
Filia: Yani... Tekrar buluşuyoruz.
Kız: Gitmeyi mi planlıyorsun?
Sawashiro: Sen ve Asuna çok fazla endişeleniyorsunuz.
Lizbeth: Böyle görünebilirim ama aslında ben bir ustayım!
Adam: Sen o beta testi adamısın!
Sachi: Kirito... Teşekkürler...
Filia: Kirito ile birlikteysem... Öleceğim...?
Kirito: Sonu yokmuş gibi görünen bu içi boş dünyada yaşıyoruz...

Ayrıca oyunun resmi web sitesi katma Sachi'yi tanıtan daha fazla karakter tasarımı ve ekran görüntüsü (Saori Hayami), Kibao (Tomokazu Seki) ve Argo (Shiori Izawa).

Oyuncu, Aincrad'daki 76 şehri keşfederek maceraları için yeni arkadaşlar ve parti üyeleri edinebilir. Kirito ayrıca partnerleriyle olan ilişkilerini, randevulara çıkmak ve Asuna veya diğer kızlardan herhangi biriyle el ele tutuşmak gibi şehirlerde onlarla takılarak derinleştirebilir. Oyun Asuna (Haruka Tomatsu), Lisbeth (Ayahi Takagaki), Silika (Rina Hidaka), Yui (Kanae Itō), Yaprak (Ayana Taketatsu), Shinon (Miyuki Sawashiro) ve Strea (Ağaç Ağacı). Filia adında yeni, orijinal bir karakter (Yui Ishikawa) oyunun planında ayrılmaz bir rol oynayacak.

Oyunun özel 'macera modunda' oyuncular kendi karakterlerini yaratma ve Hollow Area'daki görevlere gitmek için sekiz kişiye kadar çevrimiçi oynama seçeneğine sahipler.

Sword Art Online: İçi Boş Parça planlanıyorgemi24 Nisan'da PlayStation Vita için. Oyunun ilk sınırlı sürümü bir 'Dengeki NerveGear Vol. 'Aincrad'ın kölesi' temalı hayran illüstrasyonlarını da içerecek olan 2' kitapçığı. bu son tarih resim göndermek için 30 Ocak. Oyunun 9,980 yen (100 ABD Doları) sınırlı ilk baskısı, orijinal roman illüstratörünün özel çizimlerini içeren bir kutu içerecekabc, bir film müziği CD'si, özel bir oyun içi kıyafetin kilidini açmak için bir ürün kodu, özel bir Blu-ray Disk içeriği, mini net posterler ve özel paket ve kılıflar. Standart sürüm, 6.170 yen (yaklaşık 62 ABD Doları) fiyat etiketine sahip olacak.

Namco Bandai Games yayınladı Sword Art Online: Sonsuzluk Anı oyunMart ayında PlayStation Portable için. ayrı bir Sword Art Online End World oyun Japon mobil platformunda sunulduYEŞİLŞubat ayında kullanıma sunuldu veGoogle Oyuneylülde.

[Aracılığıyla: 4 oyuncu ]

Resimler (c)Reki Kawahara/ASCII Medya İşleri/SAO Projesi


055 051 056 052 058 053 059 054
050 055 051 056 052
058 053 059 054