Sword Art Online: Hollow Realization PS4/PS Vita Oyunu Fragmanla Tanıtıldı

Sword Art Online: Hollow Realization PS4/PS Vita Oyunu Fragmanla Tanıtıldı

Ayrıca:Kılıç Sanatı Çevrimiçi19 Kasım'da temalı PS4 gemileri; Code Register daha fazla çapraz geçiş kostümü alıyor

Dengeki Bunkodördüncü unvanını açıkladıKılıç Sanatı Çevrimiçi oyunPazar günü Dengeki Bunko Sonbahar Festivali 2015 etkinliğinde sahne sunumunda. buSword Art Online: Boş Gerçekleştirmeoyun için Japonya'da gönderilecekOyun istasyonu4 ve 2016'da PlayStation Vita. Etkinlikte oyun için bir fragman da canlı yayınlandı. Fragmanda 'Kılıç Sanatına Hoş Geldiniz: Köken' metni yer aldı.

Etkinlik personeli ayrıca Sword Art Online'ın iki özel PlayStation 4 modeli aldığını da açıkladı: biri beyaz diğeri siyah. Model için ön siparişler 5 Ekim'de JST'de saat 11:00'de (4 Ekim saat 22:00 EDT'de) başlıyor.Sony Mağaza . Modeller, hem Sword Art Online Re: Hollow Fragment hem de Sword Art Online'ı toplayan PlayStation 4 'Game Director's Edition'ı bir araya getirecek:kayıp şarkıoyunlar ve her iki oyun için indirilebilir kostümler için ürün kodlarını içerir. Model oyun çıktığında gönderilecekgemiler19 Kasım'da paket 42.980 yen'e (yaklaşık 358 ABD Doları) mal olacak.Etkinlik ayrıca Sword Art Online Code Register iOS ve Android oyununun Tales of franchise ile çapraz kostümlere sahip olacağını da ortaya koydu. Etkinlik, Asuna'yı Tales of Xillia'nın Milla kostümü içinde ve Milla'yı bir Asuna kostümü içinde ortaya çıkardı.

Sword Art Online: Code Register ayrıca Pazar günü daha önce Balkabağı Cadı Asuna için Cadılar Bayramı temalı özel kostümlere sahip olacağını açıklamıştı.Kandırmakveya Sinon'u tedavi edin. Kostümler 3 Ekim 23:59 JST'ye (11:00 EDT) kadar mevcuttur.

Bandai Namco Eğlence26 Mart'ta Japonya'da PS3 ve PS Vita için Sword Art Online: Lost Song'u piyasaya sürdü. Oyun 13 Kasım'da Avrupa'da ve 17 Kasım'da Kuzey Amerika'da PS4 ve PS Vita için planlanıyor.

Bandai Namco Entertainment, 28 Temmuz'da Kuzey Amerika'da PS4 için ve 4 Ağustos'ta Avrupa, Avustralya ve Orta Doğu için Sword Art Online Re: Hollow Fragment'ı yayınladı. Oyun, Sword Art Online: Hollow Fragment 2014 PS Vita'nın yeniden yapımıdır. oyun.

Bandai Namco Oyunları piyasaya sürülmüşMart 2013'te Japonya'da PlayStation Portable için Sword Art Online: Infinity Moment oyunu.

Cadılar Bayramı kostümü haberleri animasyon.tv