Sword Art Online İlk Kez Hem Blu-ray hem de DVD Listelerinde İlk Sırada

Sword Art Online İlk Kez Hem Blu-ray hem de DVD Listelerinde İlk Sırada

Ordinal Scale filmi 89.056 + 10.126 BD, 19.599 + 6.925 DVD satıyor

Her ikisinin de sınırlı tam presleriBlu-ray DiskveDVDsürümleriSword Art Online Filmi: Sıralı Ölçekanime filmi, 25 Eylül - 1 Ekim haftası için Oricon'un haftalık animasyon satış listelerinde birinci oldu.

Yayınlar 27 Eylül'de sevk edildi ve sınırlı sayıdaki Blu-ray Disc sürümü ilk haftasında 89.056 kopya sattı, sınırlı sayıdaki DVD ise 19.599 kopya sattı. Standart sürüm Blu-ray Disk ayrıca 10.126 kopya sattı ve haftalık satış grafiğinde 5. sıraya yerleşti, standart sürüm DVD ise 6.925 kopya sattı ve 3. sırada yer aldı.

Franchise'ın Blu-ray Disc sürümleri daha önce haftalık satış listelerinde yedi kez zirveye yerleşti.Kılıç Sanatı Çevrimiçi IIFranchise'ın daha önce Şubat 2015'te listenin en üst sıralarında yer alan en son çalışmasıydı. Yeni anime filminin piyasaya sürülmesi, franchise için bir DVD'nin ilk kez haftalık animasyon DVD satış grafiğinin zirvesine çıkmasını işaret ediyor.Film vizyona girmeden önce, serideki en çok satan Blu-ray Disc sürümü, ilk cildin ilk cildinin sınırlı tam basımıydı.Kılıç Sanatı ÇevrimiçiEkim 2012'de piyasaya çıkan ve yaklaşık 37.000 kopya satan televizyon animesi 2. sıraya yerleşti. Önceki en çok satan DVD sürümü, aynı ciltteki DVD'ydi ve yaklaşık 9.000 kopya satarak 6. sıraya yerleşti.

Sword Art Online Filmi: Ordinal ScalekazanılmışDünya çapında satışlarda 4,3 milyar yen (yaklaşık 38,2 milyon ABD Doları). Film dünya çapında 27 ülkede 7.500'den fazla ekranda gösterildi.

Film Japonya'da 18 Şubat'ta vizyona girdi vesatıldıaçılış hafta sonu 425.762.760 yen (yaklaşık 3.76 milyon ABD Doları) karşılığında yaklaşık 308.376 bilet. Film, o zamandan beri hem hafta sonu katılım hem de hafta sonu gişe hasılatı toplamlarında 1. sırada yer alan ilk anime filmi oldu.Makoto Shinkai'sAdınız.Film ayrıca dağıtımını yaptığı filmler arasında açılış-hafta sonu rekoru kırdı.anipleks.

Film ayrıcaaşıldıKuzey Amerika sinemalarında 1,35 milyon ABD doları tutarında bilet satışıAmerika AniplexveOnbir Sanat ekranlı9 Mart'ta Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona giren film, bir Hollywoodprömiyer1 Mart'ta Film ayrıca ekranlı 17-19 Mart hafta sonu boyunca Kanada'da. o zaman film iade İngilizce ile ABD tiyatrolarınadub22 Nisan'da başlıyor.

Orijinal hafif roman yazarıReki Kawaharafilmin yeni hikayesini yazdı.Tomohiko Itoiki TV anime serisinden ve filmi yönetmek için özel animeden döndüA-1 Resimleri.Shingo Adaçiayrıca karakterleri temel alarak tasarlamak için TV animesinden döndüabcorijinal karakter tasarımları veYuki Kajiuramüziği not etmek için geri döndü.

Kaynak: Zamanları Canlandır