Sword Art Online: Lost Song Game, Yuuki'yi Oynanabilir Karakter Olarak Ekliyor

Sword Art Online: Lost Song Game, Yuuki'yi Oynanabilir Karakter Olarak Ekliyor

Çapraz kostümler God Eater 2: Rage Burst planlandı

Bandai Namco duyurduDengeki BunkoPazar günü Akihabara'da Yuuki'nin katılacağı Bahar ŞenliğiKılıç Sanatı Çevrimiçi:kayıp şarkı Oyun istasyonu3 ve PlayStation Vita oyunu oynanabilir bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Personel ayrıca geçiş planlarını açıkladı Tanrı Yiyen 2: Öfke Patlaması . Kirito bir Julius kostümü alacak ve Asuna bir Alina kostümü alacak. içindeki karakterler Tanrı Yiyen 2: Öfke Patlaması Kirito ve Sinon kostümleri.

Yuuki (TV animesinde seslendirilmiştir.Aoi Yuki) oyunun başında oynanabilir olacaktır.

Etkinlikte geçici bir patron tasarımı da gösterildi.



personel zatenilan edildiyeni karakterlerYedive Yağmur.Kadokava'sDengeki PlayStationdergionaylanmışKasım ayında Sword Art Online: İçi Boş Parça Philia (seslendirenYui Ishikawa) oyunda görünecektir. Philia ilk olarak geçen yıl piyasaya sürülen önceki Sword Art Online: Hollow Fragment oyununun Hollow Area'da göründü.

Bandai Namco Oyunlarıdır-diryerelleştirmeAsya pazarları için İngilizce ve Çince oyun. Bandai Namco Games'Yosuke Futami söz konusuLost Song'un İngilizce çevirisi Sword Art Online: Hollow Fragment'tan daha iyi olacak.

Sword Art Online: Kayıp Şarkılar PlayStation 3 sürümü 7.120 Yen (yaklaşık 66 ABD Doları) ve PlayStation Vita sürümü 6.170 Yen (57 ABD Doları) tutarında olacak. tarafından kutu sanatını içeren sınırlı bir sürümabc, birorjinal Film MüziğiCD, özel içerikli bir Blu-ray Disk, mini net bir poster ve özel bir kitapçık 9,980 Yen'den (92 ABD Doları) perakende satış yapacak. Oyun 26 Mart'ta Japonya'da piyasaya çıkacak.

Bandai Namco Oyunlarıaçık19 Eylül'de 2014 Tokyo Game Show sahne etkinliğinde oyunun gelişimi.Reki Kawahara's Kılıç Sanatı Çevrimiçi hafif roman serisi zatenesinlenilmişSword Art Online: Infinity MomentveSword Art Online: PlayStation Vita sistemi için Hollow Fragment oyunları. Hafif romanlar daesinlenilmiş ikitelevizyon anime dizisi.

Kaynak: Dengeki Online aracılığıyla gematsu