Sword Art Online Lost Song PS3/PS Vita Game'in 2. Tanıtımı Oynanışı Açıklıyor

Sword Art Online Lost Song PS3/PS Vita Game'in 2. Tanıtımı Oynanışı Açıklıyor

Oyun, 26 Mart'ta Japonya'da, İngilizce ve Çince sürümlerinin gelecekte piyasaya sürülmesi planlanıyor.

sürülerNamcoiçin ikinci tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.Kılıç Sanatı Çevrimiçi:kayıp şarkı Oyun istasyonu3 ve PS Vita oyunu açık

Video, oyuncuların üç karakterli bir parti ile hem gökyüzünde hem de yerde savaşabileceğini açıklıyor. Dünyada çok sayıda zindan var. Video ayrıca Kirito, Asuna, Leafa, Silica, Lisbeth, Sinon ve Philia karakterlerini de tanıtıyor.

Bandai Namco Oyunlarıniyetserbest bırakmakSword Art Online: Lost Song PlayStation 3 ve PS Vita oyunu 26 Mart'ta Japonya'da. PS3 sürümü 7.120 yen (yaklaşık 66 ABD Doları) ve PS Vita sürümü 6.170 yen (57 ABD Doları) olacak. tarafından kutu sanatını içeren sınırlı bir sürümabc, birorjinal Film MüziğiCD, özel içerikli bir Blu-ray Disk, mini net bir poster ve özel bir kitapçık 9,980 Yen'e (92 ABD Doları) mal olacak. Şirket aynı zamandayerelleştirmeAsya pazarları için İngilizce ve Çince oyun.Bandai Namco ilkilan edildi19 Eylül'de 2014 Tokyo Game Show sahne etkinliğinde oyunun gelişimi.Reki Kawahara's Kılıç Sanatı Çevrimiçi hafif roman serisi zatenesinlenilmişSword Art Online -Infinity Moment-veSword Art Online -Hollow Fragment- PlayStation Vita sistemi için oyunlar. Hafif romanlar daesinlenilmiş ikitelevizyon anime dizisi.