Sword Art Online: Lost Song PS3/PS Vita Game'in 3. Promosyonu Yayınlandı

Sword Art Online: Lost Song PS3/PS Vita Game'in 3. Promosyonu Yayınlandı

26 Mart oyununda yer alan yeni kıta, şehir, dört oyunculu kooperatif, uçuş tabanlı oyun

için resmi web sitesiBandai Namco Oyunları' Kılıç Sanatı Çevrimiçi:kayıp şarkı Oyun istasyonu3 ve PlayStation Vita oyunu başladı yayın Akışı Çarşamba günü oyunun üçüncü tanıtım videosu.

Videonun başında şu diyalog yer alıyor:

Metin: Sword Art Online'daki en yeni bölüm.
Kadın: Profesör, bilgisayarlar üzerinde araştırma yapıyorsunuz ve aynı zamanda isimli bir karakteri kontrol ediyorsunuz.YediALO adlı çevrimiçi bir oyun içinde. SAO ve ALO.
Kadın: Sizi Akihiko Kayaba'ya bağlayan bu ışık ve karanlık ağına gülenler var gibi görünüyor.
Metin: 2022'de tam bir sanal dünya yaratan tek bir dahi vardı.
Seven: Nasıl biri olduğunu görmek için ALO'ya giriş yaptım.
Metin: VRMMORPG Sword Art Online her şeyi yuttu ve hem ışık hem de gölge getirdi...
Kız: Heh. İnsanlara şarkımla sanal gerçeklik MMO'larını kabul ettirmenin bir yolu varsa, o zaman mutlu olurum.
Metin: Ve böylece... Dişliler hareket etmeye başlar...

Video, oyunun merkezinde uçan şehir olan Line ile yeni Svart Alfheim kıtasında geçtiğini açıklıyor. Burada oyuncu partisine hazırlanıp karar verebilir. Yeni karakterler ortaya çıkacak ve ortak oyunda dört oyuncuya kadar yardımla görevler gerçekleştirilebilecek. Ayrıca uçuş tabanlı oyun ve sihir olacak.Bandai Namco Games olacakserbest bırakmakSword Art Online: Lost Song PlayStation 3 ve PS Vita oyunu 26 Mart'ta Japonya'da. PS3 sürümü 7.120 yen (yaklaşık 66 ABD Doları) ve PS Vita sürümü 6.170 yen (57 ABD Doları) olacak. tarafından kutu sanatını içeren sınırlı bir sürümabc, birorjinal Film MüziğiCD, özel içerikli bir Blu-ray Disk, mini net bir poster, özel bir kitapçık ve oynatıcının bir 'okul üniforması' kostümü kullanmasına izin verecek seri kodlar ve 'Lain' karakteri Sword Art Online: İçi Boş Parça oyun 9,980 yen'e (92 ABD Doları) mal olacak. Şirket aynı zamandayerelleştirmeAsya pazarları için İngilizce ve Çince oyun.

Bandai Namco ilkilan edildi19 Eylül'de 2014 Tokyo Game Show sahne etkinliğinde oyunun gelişimi.Reki Kawahara's Kılıç Sanatı Çevrimiçi hafif roman serisi zatenesinlenilmişthe Sword Art Online -Infinity Moment-veSword Art Online -Hollow Fragment- PlayStation Vita sistemi için oyunlar. Hafif romanlar daesinlenilmiş ikitelevizyon anime dizisi.