Sword Art Online: Lost Song PS3/PS Vita Game'in 'Işık' ve 'Karanlık' Spotları Yayınlandı

Sword Art Online: Lost Song PS3/PS Vita Game'in 'Işık' ve 'Karanlık' Spotları Yayınlandı

Ay Haruna,Misafir OlMart oyunu için tema şarkıları gerçekleştirinBandai Namco Oyunları

Bandai Namco Oyunlarıyaklaşmakta olan dizisi için Japonya'da iki yeni TV spotu yayınlamaya başladıKılıç Sanatı Çevrimiçi:kayıp şarkı Oyun istasyonu3 ve PlayStation Vita oyunu bu hafta. “Light” ve “Darkness” adlı reklamlarda oyunun tema şarkıları yer alıyor: “Yoru no Niji o Koete” (Cross the Night Rainbow).Ay Harunave “Samimi hayır Hikari” (Samimiyet Işığı) tarafındanMisafir Ol, sırasıyla.

Metin: Tüm barış için dileyen şarkı
Kirito: Bulut... beyin mi?
Yedi: Evet. Ben böyle davranıyorum.
Kız: Bu bilgiyi nereden aldın?
Metin: Oyun dünyasının kesinlikle istemediği bir şey.
Kız: Bu bir yalan ya da başka bir şey değil!
Leafa: Acele etmezsen seni geride bırakacağım!
Kirito: Tamam, bir sonrakine geçme zamanı!
Yağmur: Evet! Sadece bana bırak, tek Rain!
Kirito: Bu yeni bir düello modu... Ya hep ya hiç savaşı.
Asuna: Bu oyunun dengesini bozmuyor mu!?
Sumeragi: Bu Yedi Leydi'nin dileği.

Oyunda üç yeni, orijinal karakter var:

Rain, keskin savaş becerilerini sevimli ifadesinin arkasına saklayan bir kız. Bir nedenden dolayı Kirito ve arkadaşlarının peşinden koşuyor. Birçok gizemi olan bir kız. seslendirenMiyu Takagi(Uyanın kızlar!)Seven, oyun içinde genç bir görünüme sahip, ancak aslında dahi bir Rus bilim adamı olan bir kız. Sanal gerçekliği araştırıyor ve Akihiko Kayaba'ya kıyasla 'ışık' olarak kabul ediliyor. O, 'Shamrock'un lonca lideridir ve görünüşü gerçek hayattakine benzer. Yedi tarafından seslendirildiHisako Kanemoto(Ay Savaşçısı Kristali,Gingitsune).Sumeragi, 'Shamrock' loncasının aktif lideri ve Yedi'yi koruyan şövalye. O son derece güçlüdür. Sumeragi tarafından seslendirilmektedirRyota Takeuchi(Sengoku Musou,Lise DxD Yeni).

Kadokava'sDengeki PlayStationdergionaylanmışKasım ayında Sword Art Online: İçi Boş Parça Philia (seslendirenYui Ishikawa) oyunda görünecektir. Philia ilk olarak geçen yıl piyasaya sürülen önceki Sword Art Online: Hollow Fragment oyununun Hollow Area'da göründü.

Bandai Namco OyunlarıyerelleştirmeAsya pazarları için İngilizce ve Çince oyun. Bandai Namco Games'Yosuke Futami söz konusuLost Song'un İngilizce çevirisi Sword Art Online: Hollow Fragment'tan daha iyi olacak.

Sword Art Online: Kayıp Şarkılar PlayStation 3 sürümü 7.120 Yen (yaklaşık 66 ABD Doları) ve PlayStation Vita sürümü 6.170 Yen (57 ABD Doları) tutarında olacak. tarafından kutu sanatını içeren sınırlı bir sürümabc, birorjinal Film MüziğiCD, özel içerikli bir Blu-ray Disk, mini net bir poster ve özel bir kitapçık 9,980 Yen'den (92 ABD Doları) perakende satış yapacak. Oyun 26 Mart'ta Japonya'da piyasaya çıkacak.

Bandai Namco Oyunlarıaçık19 Eylül'de 2014 Tokyo Game Show sahne etkinliğinde oyunun gelişimi.Reki Kawahara's Kılıç Sanatı Çevrimiçi hafif roman serisi zatenesinlenilmişSword Art Online: Infinity MomentveSword Art Online: PlayStation Vita sistemi için Hollow Fragment oyunları. Hafif romanlar daesinlenilmiş ikitelevizyon anime dizisi.