Sword Art Online Lost Song'un Oynanış Videosu ve PS4 Beklentileri Açıklandı

Sword Art Online Lost Song'un Oynanış Videosu ve PS4 Beklentileri Açıklandı

Oyun 20-30 saatlik oynanışa sahip olacak; karaktere özel bölümler

Kılıç Sanatı Çevrimiçi kayıp şarkıüreticiYosuke Futamive tema şarkısı sanatçısıMisafir Ol28 Ocak'ta Tayvan'daki Taipei Game Show'da oyun hakkında konuşmak için ortaya çıktı. bir röportaj yapmak Dengeki Online ile Futami denemek istediğini söyledi.Oyun istasyonu4 sürümü, önceden planlanan PlayStation 3 ve PlayStation Vita sürümlerine ek olarak.

Futami ayrıca 20 ila 30 saatlik oynanış süresinin olacağını söyledi. Her karakter için belirli bir son olmayacak, ancak özel, karaktere özel bölümler içerecek.

Futami, çok oyunculu modda, oyunun başlangıcından itibaren beş ila on çok oyunculu görevin mevcut olacağını ve görevleri hikaye modunda tamamlamanın çok oyunculu modda mevcut olan alanları ve görevleri artıracağını söyledi.Sonunda Futami, oyunun tema şarkıları , Eir Aoi veAy Haruna, yeni kahramanlar Rain için motifler olacak veYedi, ancak hangi şarkının hangi kahramanla gideceğini henüz açıklayamıyor.

futami göründü oyun görüntülerini paylaşmak için bir video röportajında:

Oyun, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç yeni karakter tanıtacak:Rain, keskin savaş becerilerini sevimli ifadesinin arkasına saklayan bir kız. Bir nedenden dolayı Kirito ve arkadaşlarının peşinden koşuyor. Birçok gizemi olan bir kız. seslendirenMiyu Takagi(Uyanın kızlar!)Seven, oyun içinde genç bir görünüme sahip, ancak aslında dahi bir Rus bilim adamı olan bir kız. Sanal gerçekliği araştırıyor ve Akihiko Kayaba'ya kıyasla 'ışık' olarak kabul ediliyor. O, 'Shamrock'un lonca lideridir ve görünüşü gerçek hayattakine benzer. Yedi tarafından seslendirildiHisako Kanemoto(Ay Savaşçısı Kristali,Gingitsune).Sumeragi, 'Shamrock' loncasının aktif lideri ve Yedi'yi koruyan şövalye. O son derece güçlüdür. Sumeragi tarafından seslendirilmektedirRyota Takeuchi(Sengoku Musou,Lise DxD Yeni).

Oyun, merkezinde uçan şehir olan Line ile Svart Alfheim kıtasında geçiyor. Burada oyuncu partisine hazırlanıp karar verebilir ve görevlere başlayabilir.

Bandai Namco Oyunlarıniyetserbest bırakmakSword Art Online: Lost Song PlayStation 3 ve PS Vita oyunu 26 Mart'ta Japonya'da. PS3 sürümü 7.120 yen (yaklaşık 66 ABD Doları) ve PS Vita sürümü 6.170 yen (57 ABD Doları) olacak. tarafından kutu sanatını içeren sınırlı bir sürümabc, birorjinal Film MüziğiRain in the Sword Art Online Code Register akıllı telefon oyunu için CD, özel içerikli bir Blu-ray Disk, mini net bir poster, özel bir kitapçık ve seri kodu 9,980 Yen (92 ABD Doları) olacak. Şirket aynı zamandayerelleştirmeAsya pazarları için İngilizce ve Çince oyun.

sürülerNamcoilkilan edildi19 Eylül'de 2014 Tokyo Game Show sahne etkinliğinde oyunun gelişimi.Reki Kawahara's Kılıç Sanatı Çevrimiçi hafif roman serisi zatenesinlenilmişSword Art Online -Infinity Moment-veSword Art Online -Hollow Fragment- PlayStation Vita sistemi için oyunlar. Hafif romanlar daesinlenilmiş ikitelevizyon anime dizisi.

[Aracılığıyla Gamatsu , video aracılığıyla Hachima Kiko ]