Sword Art Online Ordinal Scale Anime Filminin Oyuncuları Sayaka Kanda

Sword Art Online Ordinal Scale Anime Filminin Oyuncuları Sayaka Kanda

Ayrıca: canlı aksiyonuzay kardeşler'Yoshio Inoue, canlı aksiyonÖlüm notu'sTakeshi Kaga

için resmi web sitesiSword Art Online: Sıralı Ölçekanime filmi ilan edildi Salı günü üç yeni karakter ve oyuncu kadrosu. Yeni açıklanan roller şunlardır:

sayaka kanda(Gamba: Gamba'dan Nakama-tachi'yeShioji) AR idolü Yuna olarak

Yoshio Inoue(canlı aksiyonuzay kardeşler' Kenji Makabe) gizemli genç kılıç ustası Eiji olarakTakeshi Kaga(Sinbad: Sora Tobu Hime'den Himitsu no Shima'yaKaptan Razak, canlı aksiyonÖlüm notuSouichirou Yagami) Augma geliştiricisi Profesör Shigemura olarak

Kanda, film için Tokyo'daki bir stüdyoda açık bir kayıt etkinliğinde yer aldı. Ayrıca bir performans sergileyecekşarkı ekleanimesi için. buGÜVENŞarkıcı Kanda ve gitarist Billy'den oluşan müzikal ikili, geçen ay süresiz olarak devam edeceklerini duyurmuştu.açıklık17 Aralık'ta 'TRUSTRICK TRICK TOUR 2016' canlı turunu bitirdikten sonra. Her iki sanatçı da solo kariyer yapmayı planlıyor.

Film, aşağıdakiler dahil olmak üzere önceki iki anime serisinden geri dönen bir oyuncu kadrosuna sahip olacak:

  • Yoshitsugu MatsuokaKirito olarak
  • Haruka TomatsuAsuna olarak
  • Rina HidakaSilika/Keiko olarak
  • Ayahi TakagakiLisbeth/Rika olarak
  • Miyuki SawashiroSinon/Şino olarak
  • Shiroaki HirataKlein/Ryotaro olarak
  • Kanae ItōYui olarak
  • Ayana TaketatsuLyfa/Suguha olarak
  • Hiroki YasumotoAgil/Andrew olarak
  • Kouichi YamaderaAkihiko Kayaba olarak

Filmin yepyeni orijinal hikayesiyer alırTV animesinin ikinci sezonunda gösterilen son yay olan Mother's Rosario arkından sonra. Orijinal hafif roman yazarıReki Kawaharafilmin yeni hikayesini yazıyor.Tomohiko Itoiki TV anime serisinden ve filmi yönetmek için özel animeden dönüyor.A-1 Resimleri.Shingo Adaçiayrıca karakterleri temel alarak tasarlamak için TV animesinden dönüyorabcorijinal karakter tasarımları veYuki Kajiuramüziği not etmek için geri dönüyor.LİSAdır-dirgeri dönen'Anı Yakala' tema şarkısını seslendirmek için.

Amerika Aniplexniyetev sahibiKuzey Amerika'da daha geniş bir tiyatro gösteriminden önce 1 Mart'ta Hollywood, California'da bir prömiyer etkinliği. Şirket, filmin hikayesini şöyle anlatıyor:

2022'de sanal gerçeklik dünyası, dahi programcı Akihiko Kayaba'nın NerveGear adlı yeni bir icadının gelmesiyle alt üst oldu. İlk tam dalış sistemiydi ve onunla birlikte VRMMORPG'lere sonsuz olasılıklar geldi.
2026'da, NerveGear ve halefi Amusphere ile rekabet etmek için Augma adlı yeni bir makine geliştirildi. Yeni nesil giyilebilir bir cihaz olan Augma, öncekiler gibi tam dalış işlevine sahip değil. Bunun yerine, oyuncuları oyuna sokmak için Artırılmış Gerçeklik (AR) kullanır. Güvenlidir, kullanıcı dostudur ve kullanıcıların bilinçliyken oynamalarına izin vererek piyasada anında bir hit olmasını sağlar. Sistemdeki en popüler oyun, Augma için özel olarak geliştirilmiş bir ARMMORPG olan “Ordinal Scale” (diğer adıyla OS).
Kirito onlara katılmaya karar verene kadar Asuna ve çete bir süredir OS oynuyorlar. Sıralama Ölçeği'nin tamamen eğlenceli ve oyun olmadığını öğrenmek üzereler...

Film olacakaçıkJaponya'da 18 Şubat'ta 150'detiyatrolar.Kadokavavardıilan edildiEkim ayında filmin '18 Şubat 2017'de dünya çapında aynı anda vizyona gireceğini' duyurdu. Filmin kadrosu daha önceonaylanmışFilmin dünya çapında yaklaşık 1000 sinemada gösterileceğini söyledi.

Kaynak: Natalie'ye ait