T.M.Revolution, Marvel Disk Wars: Yenilmezler'de Gümüş Samuray Oynuyor

T.M.Revolution, Marvel Disk Wars: Yenilmezler'de Gümüş Samuray Oynuyor

Anime temalarının şarkıcısı, Japonya'da geçen 2 bölümde büyük kötü adamı seslendiriyor

Takanori Nishikawa, şarkıcı T.M. Devrim, sadece tema şarkılarına katkıda bulunmakla kalmıyor.Marvel Disk Savaşları: Yenilmezleranime, aynı zamanda sesli oyunculuk. Nishikawa, Japonya'yı karanlığa sürükleyen büyük bir kötü adam olan Gümüş Samuray'ı oynuyor.

Karakter genellikle eskimiş samuray dönemi drama terimlerini kullanır. sesşa (I) ve onushi (sen). Ortamı New York City'den Japonya'ya taşıyan önemli sahnelerde yer alacak. Nishikawa'nın bölümleri 28 Mayıs ve 4 Haziran'da yayınlanacak.

Tesadüfen değil, karakter geçen yaz The Wolverine filminde de yer aldı.

TM olarak Devrim, Nishikawa açılış tema şarkısını 'Tsuki Yabureru - Smash Zamanı!' ve kapanış tema şarkısı 'Thread of Fate'. T.M. Devrim ayrıca şarkı söylediBleach the Movie: Hell Verse,Mobil Takım Gundam Seed,Rurouni Kenshin,Sengoku Basara: Samuray Kralları 2,Ruh yiyici,Kurtarıcı Valvrave, ve diğer animeler. Çeşitli Mobile Suit Gundam Seed projelerinde, Rurouni Kenshin ve Ryo'da seslendirme yaptı.

Ayak Animasyonuiçin Marvel'in Japon erkekler için ilk televizyon anime dizisi olan Marvel Disk Wars: The Avengers'ın yapımcılığını yapıyor.Walt Disney JaponyaJaponya genelinde havalandırılacak. Bandai, karakterleri mağazacılığa dönüştürmekten sorumludur. 6-12 yaş arası erkek çocuklara yönelik olan dizi, geçen ay prömiyerini yaptı.

Animede, kötü adamları yakalamak için 'DİSK' olarak bilinen taşınabilir yakalama cihazları geliştirildi. Ancak Loki'nin entrikaları sayesinde hem kötüler hem de kahramanlar bu Disklere kapatılır ve dünyaya dağılır. Kaosun ortasında, beş genç, 'Biocode' adlı bir program aracılığıyla bu DISK mühürlü kahramanları geri getirme gücünü elde etti. Bu gençler, mühürlenmekten kıl payı kurtulan Örümcek Adam'ın geri aldığı beş DİSK aldı. Böylece, bu beşi Demir'i geri yükleyebilir Adam, Kaptan Amerika, Thor, Hulk ve Wasp - Yenilmezler.

Kaynak: orikon

Resim © 2014 Marvel